Gracze Interu powoli wracają do zdrowia (akt.)

26 marca 2022 | 20:20 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Kilku zawodników Interu miało obecnie przebywać na zgrupowaniach swoich reprezentacji, lecz ze względu na kontuzje musieli zostać w Mediolanie. Niedawno La Gazzetta dello Sport przekazała kolejne informacje dotyczące stanu ich zdrowia.

Uraz łydki nadal dokucza i Marcelo Brozoviciowi, i Stefanowi de Vrijowi, na dziś bliższy powrotu jest pierwszy z wymienionych. Obaj gracze wykonują dodatkową pracę na siłowni, uczęszczają też na sesje fizjoterapeutyczne. Sztab medyczny patrzy na sprawę z optymizmem i zakłada, że od wtorku Chorwat i Holender będą mogli uczestniczyć w zajęciach grupowych.

Lautaro Martinez i Matias Vecino zmagają się natomiast z Covidem. Napastnik przechodzi chorobę bezobjawowo i będzie mógł dołączyć do drużyny, gdy tylko otrzyma negatywny wynik testu - ten ma zostać przeprowadzony jutro lub w poniedziałek. Pomocnik musi natomiast powrócić z ojczyzny - pozytywny wynik badania na obecność koronawirusa uzyskał już w Urugwaju i tam też przebywa na izolacji.

Aktualizacja

Urugwajska federacja przekazała informację, że Matias Vecino wyzdrowiał i wrócił do zajęć z zespołem. Tym samym pomocnik będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na środowy mecz z Chile.

 

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich