Tiago Pinto: Mkhitaryan w Interze? To kłamstwo

21 maja 2022 | 00:29 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W ostatnich dniach pojawiły się plotki łączące Henrikha Mkhitaryana z darmowym transferem do Interu. Zapytany o sprawę dyrektor rzymskiego klubu Tiago Pinto nie krył swojego zdegustowania postawą mediów i zaprzeczył doniesieniom o rzekomym porozumieniu.

- Rozmawiałem z Mickim o jego przygotowaniach do finału, to wszystko, na czym się koncentrujemy. Znam go i znam jego profesjonalizm. Jestem w 100% pewien, że mówienie o rozmowach z Interem, to kłamstwo. Zrobi wszystko, co możliwe, aby zagrać w finale. Jak już mówiłem, nie jestem tutaj, aby rozmawiać o rynku transferowym, nasz sezon jeszcze się nie skończył.

Portugalczyk nie chciał zabrać głosu na temat zainteresowania Giallorossich Paulo Dybalą i odmówił komentarza. W operację przekonania Argentyńczyka do wybrania oferty Romy mieli osobiście zaangażować się Jose Mourinho i Francesco Totti:

- Wiem, że mogę być nudny dla reporterów, ale przynajmniej jestem konsekwentny. Musimy skoncentrować się na pozostałych meczach, a nie sądzę, aby rozmowa o rynku transferowym w tym pomogła. Obiecuję, że po środowym meczu będziemy mogli rozmawiać o transferach przez trzy miesiące.

 

Źródło: DAZN

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 21 maja 2022 | 08:06   

Miejmy nadzieje


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich