Conte przekona Perisicia?

27 maja 2022 | 23:26 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Gdzie w przyszłym sezonie zagra Ivan Perisić? To pytanie od dłuższego czasu zadają sobie nie tylko sympatycy Interu, lecz także włoscy dziennikarze. Według najnowszych doniesień na prowadzenie w wyścigu o podpis reprezentanta Chorwacji wysuwają się londyńskie Koguty.

Nerazzurri zakończyli negocjacje kontraktowe z przedstawicielami zawodnika. Ostatnia propozycja mediolańczyków miała opiewać na 5 mln euro rocznie + bonusy przez okres dwóch lat. Piłkarz otrzymał czas do namysłu, a przy okazji może ze spokojem przyjrzeć się pozostałym ofertom.

Tych podobno nie brakuje, gdyż usługami 33-latka interesują się Chelsea, Newcastle, Juventus oraz Tottenham. Źródła zbliżone do Perisicia donoszą, że właśnie ten ostatni klub jest obecnie najbliżej zawarcia porozumienia z graczem. Co ciekawe warunki proponowane przez Spurs nie są lepsze od tych Interu, gdyż mowa o 2-letniej umowie i zarobkach na poziomie 4,7 mln euro, chociaż inne źródła podają też kwotę 6 mln. Kluczową rolę może odgrywać jednak osoba trenera Antonio Conte, który widzi w swoim byłym podopiecznym istotny element swojego zespołu.

Rozwiązanie zagadki z nowym klubem dla Chorwata spodziewane jest na początku przyszłego tygodnia. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 4

Ronaldo

Ronaldo

28 maja 2022 | 09:15

To w końcu zostaje czy nie?

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA

28 maja 2022 | 10:08

Wg di Marzio w poniedziałek potwierdzenie przenosin do Tottenham.

inter00

inter00

28 maja 2022 | 10:24

Może to i lepiej, Ivan zawsze po nowym kontrakcie grał słabiej, wiek też już nie ten a pensja jaką chciał była nieadekwatna

As279b

As279b

28 maja 2022 | 10:31

2 letni kontrakt to max dla niego. Miał super sezon ale pamiętam też jego gorsze momenty w klubie. Uczciwe warunki dostał, nie ma co tego podnosic. Gosens czeka na ławce.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich