Interiści grali w reprezentacjach

4 czerwca 2022 | 10:57 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Za nami kolejny dzień meczów drużyn narodowych. We wczorajszych spotkaniach szansę na grę miało pięciu zawodników Interu, którzy w większości przypadków mogli schodzić z boiska z podniesionymi głowami.

Duże powody do zadowolenia ma Denzel Dumfries, który rozegrał 90 minut przeciwko Belgii. Jego Holandia wygrała 4:1, a wahadłowy w 61. minucie strzelił gola. Radość z wygranej mógł dzielić ze Stefanem de Vrijem, który jednak cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Bramkę na swoim koncie zapisał także Matias Vecino w zwycięskim 3:0 spotkaniu z Meksykiem. Pomocnik wybiegł w podstawowym składzie Urugwaju i potrzebował 35 minut, aby pokonać bramkarza rywali. 30-latek grał do 78. minuty.

Trzy punkty na swoim koncie zapisała także Słowacja, która ograła Białoruś 1:0. Milan Skriniar przebywał na murawie w pełnym wymiarze czasowym. Spośród Nerazzurrich gorycz porażki musiał przełknąć tylko Marcelo Brozović. Pomocnik rozegrał 90 minut, ale nie pomógł Chorwacji, która musiała uznać wyższość Austrii i poległa 0:3.