Remis w meczu z Monaco

16 lipca 2022 | 20:36 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje3 min. czytania

Dziś odbył się kolejny mecz towarzyski Interu. Nerazzurri zmierzyli się z Monaco. Pierwszą połowę wygrali goście, ale po bramkach Gagliardiniego i Asllaniego, Inter zdołał wyrównać wynik.

PRZEBIEG SPOTKANIA:

I POŁOWA:

8' GOL! Błąd D'Ambrosio, którego minął Ben Yedder, a następnie podał do Golovina, który zdobył bramkę.
10' Próba Lautaro z dystansu, lecz piłka minęła słupek.
14' Rzut rożny dla Interu.
19' Strzał z dystansu Vollanda. Handanović wybił piłkę.
21' Kontrę Monaco przerwał D'Ambrosio.
23' Bardzo dobre podanie Dimarco do Lukaku, ale obrońcy Monaco zdołali powstrzymać Belga.
26' Przerwa w meczu na uzupełnienie płynów.
31' GOL! Ben Yedder podwyższył wynik na 2:0.
37' Faul na Darmianie. Rzut wolny dla Interu. Dimarco pocelował wysoko nad bramką rywali.
41' Dobry przerzut D'Ambrosio do Gosensa, dośrodkowanie, ale Lautaro nie opanował piłki.
41' GOOOOL! Badiashile powstrzymał Lukaku, po czym Nerazzurri mieli rzut rożny. Nubel obronił strzał D'Ambrosio, ale był bezradny przy dobitce Gagliardiniego.
44' Dośrodkowanie Dimarco, Lautaro trafił w poprzeczkę.
45+2' Koniec pierwszej połowy.

II POŁOWA:
49' Dobra gra w obronie Dimarco i D'Ambrosio, którzy powstrzymali Bena Yeddera.
53' Jean Lucas pokusił się o strzał, ale trafił obok bramki.
55' Dośrodkowanie Lazaro, do piłki doskoczył Lautaro, lecz zagrał nielnie głową.
57' Rzut rożny dla Interu.
58' Kolejne wyjście Martineza, ale Argentyńczyk wybił piłkę wysoko nad bramką Monaco.
59' GOOOOL!!! Nubel obronił strzał Lukaku. Następnie do piłki doszedł Asllani, który skutecznie pokonał bramkarza przeciwników.
60' Inzaghi i Clement dokonali licznych zmian.
70' Obrońcy Monaco powstrzymali Dzeko.
76' Dobra gra ofensywna piłkarzy Monaco, ale Bastoni zablokował strzał.
78' Świetna gra w bramce Onany, który drukrotnie powstrzymał rywali.
83' Calhanoglu strzał obok bramki.
85' Faul De Vrija na Akliouche. Rzut wolny dla Monaco. Jean Lucas trafił w mur i wywalczył rzut rożny.
88' Faul na Brozoviciu. Tym razem szansa dla Nerazzurrich. Calhanoglu obok bramki.
90' Correa był faulowany. Rzut wolny . Kolejna próba Calhanoglu, ale podopieczni Inzaghiego źle to rozegrali.