Dziś spotkanie w sprawie Sancheza (akt.)

3 sierpnia 2022 | 09:23 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery1 min. czytania

Agent Alexisa Sancheza prawdopodobnie dzisiaj spotka się z przedstawicielami Interu. Celem rozmowy będzie rozwiązanie kontraktu jego klienta. Fernando Felicevich wczoraj pracował nad szczegółami porozumienia między piłkarzem a klubem.

Chilijczyk być może dołączy do Olympique Marsylia. Francuzi do końca tygodnia mają podjąć kroki względem sprzedaży jednego lub dwóch napastników, których obecnie mają w składzie.

Odprawa piłkarza dotyczy kwoty 8 milionów euro brutto, w tym zawarta jest część pensji za sezon 2020-2021, którą przeniesiono na ostatni rok kontraktu. Inter chce zamknąć sprawę Sancheza raz na zawsze i tym samym zmniejszyć wysokość płac na sezon 2022-2023.

Aktualizacja:

Około godziny 12:30 rozpoczęło się spotkanie Piero Auslio z agentami Fernando Felicevichem i Rocco Dozzinim. Rozmowa trwała dwie godziny. Dziennikarze Sky Sport twierdzą, że jeszcze nie ma stuprocentowej akceptacji wszystkich warunków, ale wiele wskazuje na to, że Sanchez rozwiąże kontrakt z Interem.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00

3 sierpnia 2022 | 16:20

Nie wiem czy to dobre rozwiązanie, jeżeli pod względem finansowym jego odejście jest wymagane bez względu ile dostanie odprawy to spoko, jednak patrząc na wielkość odprawy z różnych źródeł to czy nie lepiej by było żeby dorzucić te 5 mln i jednak żeby został do końca i grał?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich