Hisense partnerem Interu

19 sierpnia 2022 | 12:02 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Inter Mediolan informuje, że podpisał umowę partnerską z Hisense Italia. Lider branży AGD i RTV dołącza do Nerazzurrich do sezonu 2024-25.

Hisense Italia wybrał Inter do konsolidacji swojego zaangażowania w świat piłki nożnej na najwyższym poziomie, uznając Nerazzurrich za idealnego partnera do kontynuowania ścieżki głównych sponsorów w świecie sportu po partnerstwie z FIFA w związku z Mistrzostwami Świata w Katar 2022 i UEFA na mistrzostwa Europy w piłce nożnej kobiet.

Umowa zostanie sformalizowana dzisiaj, w piątek 19 sierpnia, na stadionie San Siro w obecności Alessandro Antonello, dyrektora generalnego Interu oraz dyrektora generalnego Hisense Italia Gianluca Di Pietro.

- Z satysfakcją witamy Hisense w rodzinie partnerów Nerazzurrich. W Hisense znaleźliśmy taką samą dbałość o innowacyjność i dążenie do doskonałości, która wyróżnia nasz klub i jesteśmy przekonani, że ta współpraca doprowadzi do nowych ważnych celów dla obu marek - powiedział Alessandro Antonello.

- Rozpoczyna się ważna współpraca między Hisense i Interem, która nie będzie ograniczała się tylko do widoczności marki, ale da firmie znaczące możliwości integracji. Wybór ten był rozważany od dawna i wynika ze wspólności wartości oraz znalezienia sprawnej organizacji w zespole Nerazzurrich. Dla Hisense jest to początek długiej podróży, która doprowadzi do rozwoju nowych projektów w nadchodzących latach, które będą stanowić ważny krok dla nas obu w kierunku wspólnej pomyślnej przyszłości - podkreślał Gianluca Di Pietro.

Partnerstwo z Inter Mediolan będzie ważnym krokiem w strategii marketingowej Hisense, mającej na celu promocję flagowych produktów marki wśród jeszcze szerszej publiczności. Oprócz widoczności marki przy okazji meczów domowych na bocznych panelach LED i na gigantycznym ekranie, Inter będzie wykorzystywał produkty chińskiego międzynarodowego koncernu we wszystkich lokalizacjach klubu, w tym w pokojach gościnnych stadionu, w siedzibie głównej oraz centrum szkoleniowym. Lokowanie produktu nie ograniczy się do telewizorów, ale skupi się również na rozwiązaniach w zakresie rozrywki domowej.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Lambert

Lambert 19 sierpnia 2022 | 13:58   

Lepiej by było ich mieć na koszulkach zamiast tych złodziei digitalbitsów

superofca

superofca 19 sierpnia 2022 | 17:42   

Popieram


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich