Nowe wieści ws. zdrowia Dalberta. Początek końca?

20 października 2022 | 01:51 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Podczas letnich przygotowań Dalbert doznał poważnego urazu lewego kolana. To sprawiło, że zamiast pożegnać się z Interem, musiał zostać i poddać się leczeniu. Obecnie gracz jest coraz bliżej powrotu na boisko, co może oznaczać jego rychłe odejście.

Ostatnie kilka sezonów Brazylijczyk spędził na wypożyczeniach. Bardzo możliwe, że latem trafiłby na kolejne (albo zostałby sprzedany), lecz plany klubu pokrzyżowała kontuzja.

Jak się okazuje, rehabilitacja obrońcy przebiega nadzwyczaj pomyślnie. Początkowo wydawało się, że powróci do treningów z końcem roku lub na początku 2023 roku. Według najnowszych doniesień, zajęcia na boisku będzie odbywał już od końca listopada.

Sprawny powrót do zdrowia 29-latka to pozytywna wiadomość dla Interu. Dzięki temu w styczniowym oknie będzie można spróbować go sprzedać. Będzie to ostatnia ku temu okazja, gdyż jego kontrakt wygasa w czerwcu 2023.

Jednocześnie nie można wykluczyć, że za kilkanaście tygodni Dalbert podpisze umowę przedwstępną z innym klubem i latem przeniesie się do niego jako wolny zawodnik.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

mroczny elf

mroczny elf

20 października 2022 | 10:47

Szkoda mi go warunki fizyczne ma dobre tylko czemu taki średniak


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich