Oświadczenie Fiorentiny ws. meczu z Interem

25 października 2022 | 20:16 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

We włoskich mediach pojawiły się informacje dotyczące agresywnego zachowania Rocco Comisso w stosunku do Interu, po przegranym sobotnim meczu. Viola wydała oświadczenie, którego treść zamieszczamy poniżej.

ACF Fiorentina może potwierdzić, że prezes Interu Steven Zhang rozmawiał z dyrektorem generalnym Fiorentiny Giuseppe Barone.

Prezes Nerazzurrich wyjaśnił, że ani on, ani żaden inny dyrektor klubu nigdy nie twierdził - w żadnym momencie ani do żadnej osoby - co zostało opublikowane przez niektóre gazety w sobotni wieczór po meczu Fiorentiny z Interem. Newsy te sugerowały, że prezydent Rocco Commisso zachowywał się agresywnie i zastraszająco w szatni gości. To nigdy nie miało miejsca.

Fiorentina zwróciła uwagę na to, co powiedział prezydent Zhang i chciałaby podkreślić, że niektórzy przedstawiciele prasy szybko przedstawili prezydenta Rocco Commisso w złym świetle, nie przeprowadzając należytej i starannej kontroli wiarygodności ich informacji i źródeł, publicznie przypisując złe zachowanie wobec prezydenta Fiorentiny, które nie ma oparcia w faktach.

Niestety po raz kolejny musimy przyznać, że klub i jego kibice padli ofiarą nieścisłych relacji ze strony niektórych przedstawicieli mediów, którzy podawali jawnie nieprawdziwe informacje, które poważnie zaszkodziły wizerunkowi klubu i prezydenta.

Przypominamy, że Fiorentina ma największy szacunek dla dziennikarzy i ich pracy i oczekuje tego odwzajemnienia wobec klubu i jego pracowników poprzez niepublikowanie niezweryfikowanych wiadomości, które nie mają podstaw w rzeczywistości.

Źródło: acffiorentina.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Maciej Pawul

Maciej Pawul 25 października 2022 | 23:08   

Fiorentina, ale to ty dzwonisz.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich