Brozović gotowy, ale rozpocznie na ławce

6 listopada 2022 | 09:53 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Trwa odliczanie do derbów Włoch, które rozpoczną się dzisiaj, o godzinie 20:45. Jedną z kwestii poruszanych przed tym meczem jest obecność w składzie Marcelo Brozovicia. Chorwat prawdopodobnie nie wyjdzie w podstawowym składzie, ale będzie dostępny do gry.

Wczoraj Simone Inzaghi odniósł się do powrotu pomocnika: - Brozović jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem. Muszę szczerze przyznać, że Marcelo zaskoczył mnie swoją pracą w ciągu ostatnich dwóch dni. Ponad czterdzieści dni nieobecności to dużo, ale te dwa dni bardzo dobrze przepracował. Nie sądzę, by zaczął mecz od początku. Zobaczymy jak ułoży się gra. Dla nas jest podstawowym graczem, o braku którego niewiele mówiono, bowiem koledzy z drużyny dobrze sobie radzili, na szczęście.

Inter świetnie sobie poradził, co jest zasługą trenera, który zmienił pozycję Hakana Calhanoglu. Turek świetnie odnalazł się w tej roli. Spisywał się znacznie lepiej, niż przymierzany do roli następcy Brozovicia - Kristjan Asllani. Choć trzeba przyznać, że dwudziestolatek ma jeszcze dużo czasu na swój rozwój i nie jest tak doświadczonym piłkarzem jak Calhanoglu.

Turek fantastycznie zastąpił Brozovicia, ale wiele wskazuje na to, że Inzaghi przywróci dawne ustawienie, bowiem Chorwat ma wysokie miejsce w hierarchi szkoleniowca.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich