Trener Belgii: To będzie medyczna decyzja

8 listopada 2022 | 20:47 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Trener Belgii - Roberto Martinez, w wywiadzie dla l'Equipe poruszył temat obecności Romelu Lukaku w składzie kadry na Mistrzostwa Świata w Katarze. Szkoleniowiec postawił ultimatum.

- Na razie Romelu nie jest dostępny. Jest pod opieką lekarzy. Jeśli będzie w stanie wziąć udział w jednym z pierwszych trzech meczów, to będziemy go potrzebować. Jeśli nie da rady, nie będzie go z nami.

- To będzie decyzja medyczna. Współpracujemy z piłkarzem, którego bardzo dobrze znamy. Widzimy oznaki poprawy. Wyjście z urazu mięśniowego to bardzo indywidualna sprawa.

- Mamy jeszcze trochę czasu. Ocenimy jego dyspozycję pod kątem poprawy stanu tkanki mięśniowej, by właściwie oszacować czas regeneracji. Jeśli będziemy mieć pewność, że do 1 grudnia uda mu się wrócić do gry, będzie w składzie. W przeciwnym razie nie weźmie udziału w mistrzostwach.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00

9 listopada 2022 | 07:33

Lepiej żeby został, normalnie się odbudował bez presji czasu i równie spokojnie dochodził do formy. Wiadomo, to mundial więc jeżeli będzie możliwość to pojedzie jednak już raz chciał wrócić na szybko i na dobre to nikomu nie wyszło

Rahi

Rahi

9 listopada 2022 | 21:27

Na moje jak nie pojedzie, cudownie ozdrowieje i wróci do gry na zaraz


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich