Starzy znajomi i nowe kontrakty

2 lutego 2023 | 21:29 Redaktor: Sebastian Miakinik Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Wydaje się, że Inter poszedł po rozum do głowy i znacząco zwiększył swoją aktywność na polu przedłużenia kontraktów kluczowym zawodnikom. Poniżej pakiet aktualnych doniesień.

Stefan de Vrij

Holender otrzymał propozycję nowego dwuletniego kontraktu o zarobkach zasadniczo zbliżonych do obecnych. Wzbudza on zainteresowanie swoimi usługami głównie wśród klubów Eredivisie, a także Villarealu i kilku angielskich klubów. Inter poprosił obrońcę, by swoją decyzję podjął najpóźniej do końca lutego.

Francesco Acerbi

Wraz z końcem obecnego sezonu dobiegnie wypełnienia okres wypożyczenia Acerbiego z Lazio Rzym. Wypożyczenie obarczone jest klauzulą wykupu rzędu 4mln euro. Inter chce podpisać nową umowę z Acerbim, który sprawdził się w linii defensywnej Nerazzurrich, jednak nie zamierza płacić powyższej kwoty. Klub w negocjacjach z Lazio zamierza szukać jej obniżki.

Alessandro Bastoni

Pomimo graniczącej z pewnością prolongaty pobytu Alessandro na Giuseppe Meazza, Inter będzie naciskał na jak najszybsze złożenie podpisu pod kontraktem włoskiego obrońcy. Powodem niepokoju mają być zakusy Manchesteru City na zatrudnienie Bastoniego.

Hakan Calhanoglu

Turek otrzymał wstępną ofertę przedłużenia o 2 lata kontraktu z Interem. Miałby zarabiać blisko 5mln euro netto za sezon. Inter chciałby sfinalizować nową umowę do końca bieżącego sezonu. Obecnie 28-letni Calhanoglu związany jest kontraktem do czerwca 2024 roku.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00

2 lutego 2023 | 21:48

Ten De Vrij mógłby zostać, może i w najlepszej dyspozycji teraz nie jest ale stracić i jego i Skriniara to byłoby później bardzo ciężko tą lukę załatać. A jeszcze pewnie do formy wróci

Rahi

Rahi

2 lutego 2023 | 22:24

W pierwszym sezonie tutaj był najlepszym obrońcą, nawet Skriniar nie miał podjazdu

superofca

superofca

3 lutego 2023 | 03:50

Taki Stefan jak z pierwszego sezonu by się przydał.

Maradon.

Maradon.

3 lutego 2023 | 10:40

De Vrij ma słabszy okres ale są duże szanse że w następnym sezonie wróci do wysokiej dyspozycji. Wolę Stefana niż takiego Smallinga, który mnie jakoś nie przekuje a de Vrij jest sprawdzony z Barceloną i innymi drużynami z topu

castillo20

castillo20

3 lutego 2023 | 15:54

Wszystkich trzeba podpisać, bo przyszłym okienku nikogo nie kupimy, to prawie pewne. Jedynie za darmo lub pół darmo. Aktualnie budżet wygląda tak, że jesteśmy na minusie już za same płace, co jest dla mnie niepojęte. Klub, który jest wicemistrzem, gra regularnie w LM wychodzi na minusie za płace i musi sprzedawać gwiazdy żeby się ratować. A w Anglii inny klub wydaje 300 mln w okienku zimowym. Świat oszalał


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich