Valero: Cierpienie częścią DNA Interu

16 marca 2023 | 12:37 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna

Borja Valero już dawno nie jest graczem Interu Mediolan, mimo to nie zapomina o swoim byłym klubie. Ostatnio rozmawiał z włoskim Radio Sportiva, gdzie poruszył kilka tematów związanych z mediolańskim klubem.

Hiszpan w swojej rozmowie stwierdził, że takie dramatyczne końcówki jak w meczu z Porto są po prostu częścią DNA klubu. Dodatkowo poruszył temat planów Nerazzurrich na rozwiązanie sytuacji Romelu Lukaku.

- Myślę, że cierpienie w taki sposób jest częścią DNA Nerazzurrich - powiedział 38-latek odwołując się do meczu przeciwko Porto. Słynne Pazza Inter zostało pokazane ponownie.

- Wyglądali na grających zbyt biernie, ale doskonale zdawali sobie sprawę z wyniku pierwszego meczu - powiedział o stylu gry zespołu. Ten mecz miał trochę złudne zakończenie, bowiem jeżeli obejrzysz ostatnie 3 minuty pomyślisz, że Porto tworzyło wiele okazji, ale przez resztę meczu Inter nie był zagrożony.

- Widzimy coraz mniej graczy, a zwłaszcza napastników, którzy trzymają się jednych barw przez całą karierę. Myślę więc, że jego słowa (Marotty - dop. red.) są słuszne i myślę, że ten kto chce grać dla Interu musi włożyć więcej wysiłku. Klub musi być świadomy swojej sytuacji finansowej - dodał. Taki gracz jak Lukaku, jeżeli gra rzadko to trzymanie go nie ma sensu - podsumował Hiszpan.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

Bonhart25

Bonhart25 16 marca 2023 | 19:07   

Świetny to był zawodnik,nie zapomnę go nigdy. Nikt tak nie potrafił dobrze podawać do tyłu jak on. A co do Lukaku to zgadzam się z Valero

castillo20

castillo20 16 marca 2023 | 20:33   

Borja Do Tyłu Valero, ciekawe czy w PES'sie takiego skilla zrobili, aż sprawdzę


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich