Zanetti: Chciałbym uniknąć Realu

16 maja 2023 | 23:43 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Inter po 13 latach ponownie wystąpi w finale Ligi Mistrzów. Gdy poprzednio grał w spotkaniu tej wagi, kapitanem był Javier Zanetti. Ten obecnie jest wiceprezesem klubu i skomentował wielki sukces w rozmowie ze Sky Sport.

- Wielkie emocje, zespół zasłużyła na grę w finale. Czekamy na przeciwnika, ale to, co zrobiła ta grupa, jest wielkie. Komu kibicuję? Trudno powiedzieć, chciałbym uniknąć Realu Madryt, bo te rozgrywki wydają się dla nich stworzone. Ale najważniejsze jest, że my też tam się dostaliśmy. To była trudna droga, derby w półfinale nie są łatwe. W 2003 roku zostaliśmy pokonani.

- Jestem bardzo szczęśliwy z powodu Lautaro, z każdym rokiem rośnie razem z nami. Jest punktem odniesienia dla drużyny, trzymamy go, jest ważny. Jest tutaj szczęśliwy, znalazł swój dom. Jest szczęśliwy w Milanie i mam nadzieję, że będzie szczęśliwy przez długi czas. Cieszmy się zwycięstwem.

- Czy pamiętam losowanie grup? Oczywiście, było trudno. Zrobiliśmy coś niesamowitego. Największe komplementy należą się drużynie i trenerowi, którzy wiedzieli, jak zareagować w trudnych momentach. Mówili niewiele, ale pokazali, że są warci finału.

 

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00

16 maja 2023 | 23:54

Mi tam różnicy nie robi kogo ogramy w finale :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich