Chiellini o tercecie defensywnym Interu

18 maja 2023 | 10:33 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Giorgio Chiellini przez wiele lat był filarem obrony reprezentacji Włoch i Juventusu. W swojej niedawnej rozmowie z dziennikarzami Sky Sport Italia wyraził uznanie dla gry obrońców Interu Mediolan. Oto wypowiedź 38-latka:

- Zacznę od najbardziej nieoczekiwanego, czyli Matteo. Wszyscy zawsze rozmawialiśmy o nim, jako o wszechstronnym graczu, ale nikt nie spodziewałby się, że zagra na tak wysokim poziomie z boku obrony. Zrobił to pod nieobecność Skriniara, który nawet jakby wrócił, to myślę, że Darmian grałby nadal. De Vrij był gotowy do zmiany pozycji, ale nigdy do tego nie doszło, ponieważ Matteo wykonał świetną robotę. Jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ jest świetnym facetem, który zawsze dostawał mniej, niż na to zasługiwał.

- Bastoni jest teraźniejszością i przyszłością reprezentacji. Jest młody i ma przed sobą wspaniałą przyszłość. Mam nadzieję, że nadal będzie się tak rozwijał, ma niesamowite zdolności techniczne, ale poprawia się też we wszystkich innych aspektach. Mówiłem już, że będzie starterem reprezentacji w przyszłości przez wiele lat i cieszę się, że to widzę.

- Acerbi zawsze radził sobie bardzo dobrze. Bardzo urósł, ma sylwetkę, charakter, skupienie i niezwykły sezon.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

KawaOpole

KawaOpole

18 maja 2023 | 12:55

Kielini gdyby nie to że grał w juve to bym był jego fanem .

Kevin

Kevin

18 maja 2023 | 21:26

A ja uważam go za zwykła szmatę, która gdy ma okazje to bezpardonowo fauluje i robi z siebie niewiniątko. A a wystarczy go dotknąć to wyjebuje go z butow i mu rękę urwało. Gość jest przesiąknięty tym cuchnącym dna od merdow

superofca

superofca

18 maja 2023 | 22:05

Może ale jednak dla mnie to gość o zupełnie innej klasie niż taki Cuadrado czy Bonucci.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich