Nowa umowa De Vrija gotowa, brakuje tylko podpisu

14 czerwca 2023 | 08:30 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Wychodzi na to, że Stefan De Vrij pozostanie w Mediolanie, aby kontynuować swoją przygodę z Interem. Obie strony zaakceptowały nową umowę i brakuje już tylko podpisu Holendra.

Sky Sport Italia wtajemnicza nas w szczegóły rozmów z obrońcą. Wydaje się, że dwuletni kontrakt warty 3.5 miliona euro plus bonusy jest satysfakcjonujący dla De Vrija.

Wiele klubów liczyło, że holenderski defensor stanie się w lipcu wolnym agentem. Wymieniało się takie zespoły jak Villarreal, Manchester United, Aston Villa, Leicester City oraz Marseille.

Wraz z brakiem obrońców na przyszły sezon, Simone Inzaghi naciskał na to, żeby klub spróbował jeszcze raz porozumieć się z 31-latkiem. Holender, mimo iż stracił miejsce w wyjściowym składzie, nadal okazuje się być przydatnym piłkarzem w ekipie Nerazzurrich. Do tej pory wystąpił już w 203 spotkaniach w czarno-niebieskim trykocie.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Garon_92

Garon_92

14 czerwca 2023 | 08:51

W obecnej sytuacji gdy musimy wzmocnić praktycznie każda formacje aby mieć możliwość sensownej rotacji ta umowa to obowiązek tak samo jak nowa dla bastoniego. Wydaje mi się że przy braku funduszy warto ściągnąć pirole na stałe do rotacji

inter00

inter00

14 czerwca 2023 | 09:11

Oby podpisał bo nasza defensywa nie wygląda kolorowo

castillo20

castillo20

14 czerwca 2023 | 15:32

Z nim w składzie nie wygląda kolorowo. Gość jak dla mnie dalej jest niepewny, powinien być brany pod uwagę jako drugi do wpuszczenia czyli czwarty środkowy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich