Tuttosport: Sensi i Agoume odejdą

31 lipca 2023 | 10:46 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Sensi i Agoumé opuszczą Inter w najbliższych dniach, ponieważ nie ma dla nich miejsca w środku pola Interu.

Negocjacje dotyczące Samardzicia są na ostatniej prostej, a w najbliższych dniach powinno dojść do ostatecznego potwierdzenia. Inter w każdym razie musi przetrzebić środkową część boiska, zwłaszcza że Sensi i Agoumé już nie mieszczą się w technicznym projekcie Inzaghiego.

Sensi nie wróci do Monzy (Palladino woli inny typ piłkarza), a na razie nie ma konkretnych ofert z innych klubów. Agoumé podoba się różnym zespołom we Włoszech, ale już wyraźnie dał do zrozumienia, że chce kontynuować karierę za granicą, także na zasadzie wypożyczenia - podaje Tuttosport.

Źródło: tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 4

Pepesz1908

Pepesz1908

31 lipca 2023 | 11:14

Daj Boże. Łamaga której nawet Monza nie chce. Gdyby nie był taki szklany to jeszcze w miarę, ale istnieje prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że chlop sie polami i będzie leżał kilka miechów na L4, potem wróci i za miesiąc zgadnijcie co się stanie... Cieszę się że klub wyciąga wnioski

Garon_92

Garon_92

31 lipca 2023 | 11:48

Szkoda małego generała ale wiedziałem że tak to będzie wyglądać, talent nie przeciętny zdrowie też tylko na minus. Logiczne że po zakupie samardzicia obaj panowie czyli sensi i agoume do odstrzału. Co do francuza zastanowił bym się na spieniezeniem go. Na wypożyczenie to on pewnie chciałby do Francji co wg mnie jest słabym rozwiązaniem dla nas, powinien ogrywać się we Włoszech jeśli są z nim wiązane nadzieje

acmilanowek

acmilanowek

31 lipca 2023 | 17:59

sensi moglby zostac jako 6 opcja do pomocy ale w sytuacji kiedy przychodzi Serb , juz nie ma dla niego miejsca

inter00

inter00

31 lipca 2023 | 22:09

Przyjście Samardzicia postawi krzyżyk na Sensim. Pod względem jakości na pewno plus dla nas i wtedy nie ma sensu trzymać ani jednego, ani drugiego. Ale Agoume bym mimo wszystko jedynie wypożyczył.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich