Lautaro: Przynajmniej wracamy z punktem

20 września 2023 | 23:46 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Lautaro Martinez okazał się bohaterem swojego zespołu, kiedy swoim golem zapewnił Interowi punkt w spotkaniu przeciwko Realowi Sociedad. Po meczu kapitan Nerazzurrich porozmawiał z serwisem Amazon Prime o spotkaniu.

- Nie jestem zadowolony. Nie zagraliśmy dobrze, nie zagraliśmy tak, jak się przygotowaliśmy. Wyszliśmy na boisko w bardzo złym stylu. Walczyliśmy, ale musimy dużo poprawić. Nie sądzę, że powodem takiej gry było rozegranie wielu spotkań. Spotkaliśmy się z silną drużyną, która cały czas grała pressingiem. Najważniejsze jest, aby opuszczać boisko z minimum jednym punktem. Wiedzieliśmy, że to mocny zespół, który sprawia problemy wielu drużynom. Ważne jest to, że nie przegraliśmy. W przeciwnym wypadku sytuacja w grupie zrobiłaby się trudna. Przynajmniej wracamy do domu z punktem.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Garon_92

Garon_92

21 września 2023 | 08:24

Trafne podsumowaniez sociedad przycisnął potem trochę odpuścił ale my jeszcze trochę oszołomieni dojechaliśmy do przerwy potem znowu szarża sociedad i potem sociedad spadł z intensywnością i mecz był taki nijaki. Dobrze że wywozimy punkt. Napewno lekki kubek zimnej wody na rozgrzane po derbach serca każdego internisty


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich