Inzaghi: Bramka Sancheza jest ważna

24 października 2023 | 22:05 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Zespół Simone Inzaghiego zapewnił sobie zwycięstwo w spotkaniu z RB Salzburg, jednak nie można powiedzieć, że było to spokojne 90 minut dla szkoleniowca Nerazzurrich. Po spotkaniu 47-latek stanął przed mikrofonami dziennikarzy i udzielił wypowiedzi odnośnie tego zwycięstwa.

- Bramka Sancheza jest bardzo ważna. Cieszę się z tego, że ją zdobył, on na to zasługuje patrząc na to, jakie miał pragnienie powrotu do Interu. Zarówno z piłką, jak i bez niej, jest dla nas ważny. Dzisiaj rozegrał doskonały mecz, ale kiedy chciałem wprowadzić Thurama, to musiałem dokonać wyboru między nim, a Lautaro. W innym wypadku grałby dalej bez żadnych problemów.

- To bardzo ważne zwycięstwo pod względem kwalifikacji do następnej rundy Ligi Mistrzów. Na początku nie mieliśmy odpowiednich odległości między liniami, ale wyjściu na prowadzenie odpowiednio to kontrolowaliśmy. Później straciliśmy bramkę, ale zareagowaliśmy. Zasłużenie wygraliśmy z zespołem, o którym wiedziałem, że sprawi nam problemy. Mamy 7 punktów, ale to zrównoważona grupa i każdy mecz jest ważny. Teraz mamy przed sobą dwa mecze wyjazdowe z rzędu i wiemy, że w Lidze Mistrzów nic nie jest od tak rozdawane.

- Rewanżowe spotkanie będzie podobne. To zespół, który gra w ten sposób od kilku lat. Spodziewaliśmy się, że zagra Konate, ale zagrał Simic. Mają dużą różnorodność zawodników.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich