Mbappe wypowiedział się o Thuramie

18 listopada 2023 | 00:23 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Kylian Mbappé, jedna z najjaśniejszych gwiazd światowego futbolu, podzielił się swoją opinią na temat postępów swojego kolegi z boiska, który obecnie gra w Interze Mediolan. Mbappé wyraził swoje zadowolenie z rozwoju i formy, jaką prezentuje ten gracz w nowym sezonie.

- Powiedziałem mu, że skończy jako środkowy napastnik, ponieważ ma wszystkie cechy, by być bardzo dobrym strzelcem. Jego początek sezonu w Interze to potwierdza. Cieszę się z jego sukcesu. Dużo rozmawiamy, prawie codziennie. Mam do niego dużo uczuć. Jego początek sezonu w Interze pokazuje, że dokonali właściwego wyboru, a tam zrozumieli, jaka pozycja jest dla niego najlepsza - powiedział Mbappé.

Te ciepłe słowa świadczą o silnej więzi między tymi dwoma zawodnikami, a także o wzajemnym szacunku i uznaniu ich talentów. Mbappé, będący samym znakomitym strzelcem, podkreśla w ten sposób znaczenie właściwego wykorzystania potencjału piłkarza przez trenerów i klub.

Źródło: rmcsport

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00

18 listopada 2023 | 09:45

Dawaj Mekambe z wolnego transferu do nas, popykasz sobie z Marcusem, fajnie będzie.

Matt1

Matt1

20 listopada 2023 | 07:11

Mekambe kiedyś się wypowiedział, że we Włoszech mógłby grać jedynie w MIlanie. Oczywiście, to nic nie znaczy, ale ja pamiętam ;)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich