De Laurentiis ostrzega: nie wyślę tam piłkarzy

19 grudnia 2023 | 16:11 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Inne kluby2 min. czytania

Prezes Napoli Aurelio De Laurentiis wyraził swoje obawy dotyczące stanu boisk treningowych w Arabii Saudyjskiej i ostrzega, że Napoli nie pojedzie do Rijadu, jeśli murawy "nie będą spełniały norm".

Prezes Partenopei nie jest zwolennikiem rozgrywania Supercoppa Italia w Arabii Saudyjskiej i już w październiku wyraził swoje obawy.

Wokół dat i godzin rozgrywania meczów pojawiło się wiele problemów, ale prezes Lega Serie A, Lorenzo Casini, potwierdził w poniedziałek, że Supercoppa, w której po raz pierwszy weźmie udział cztery kluby, odbędzie się w Rijadzie od 18 stycznia 2024 do 22 stycznia 2024.

Według wtorkowego wydania Il Corriere della Sera, prezes Napoli De Laurentiis wciąż nie jest przekonany co do rozgrywania zawodów w Arabii Saudyjskiej, dlatego podczas poniedziałkowego spotkania Lega Serie A wysłał ostrzeżenie: "Jeśli boiska treningowe nie będą spełniały norm, nie wyślę Napoli [do Arabii Saudyjskiej]" - powiedział.

Zgodnie z raportem, przedstawiciele Napoli w najbliższych dniach udadzą się do Rijadu, aby sprawdzić stan boisk treningowych.

Zwycięzcy Coppa Italia, Inter, wicemistrzowie Serie A, Lazio oraz finaliści Coppa Italia, Fiorentina, również wezmą udział w Supercoppa Italiana 2023-24. Półfinały i finał zostaną rozegrane na stadionie Al-Awwal Park, domu Cristiano Ronaldo i Marcelo Brozovicia z Al-Nassr FC.

Źródło: fi

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich