Szatnia Interu przywitała syna Hakana

15 stycznia 2024 | 12:30 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Wczoraj w mediach społecznościowych Hakana Calhanoglu pojawiła się relacja prosto z szatni Nerazzurrich. Zawodnik pokazał, jak jego syn doskonale bawi się z kolegami z drużyny.

Strzał z karabinu maszynowego w Barellę, wygłupy z Thuramem i Lautaro oraz kopanie piłki z Sanchezem - tak mniej więcej to wyglądało. Turecki pomocnik, po wielkim zwycięstwie nad Monzą, sprowadził do Pinetiny swojego syna Ayaza, najwyraźniej wielkiego fana Interu.

Barella z Ayazem

Thuram z Ayazem

 

Idolem malucha jest Lautaro, jak podpisał ujęcie Hakan, na którym Ayaz i El Toro ćwiczą razem cieszynkę Argentyńczyka.

Lautaro z Ayazem

 

Thuram i Sanchez także zabawiali chłopca. Na zdjęciu z Chilijczykiem Calha dał podpis „Leone sono cosi eh!”. Jest to nawiązanie do słynnej wypowiedzi Sancheza, po zakończonym finale Superpucharu Włoch w 2022 roku, w którym Alexis zdobył zwycięską bramkę z Juventusem w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry. Tekst "Lew taki jest", czy też "Mistrzowie tacy są", stał się historyczny, a zarazem memowy.

Sanchez z Ayazem

 

Tak wyglądały chwile relaksu po ważnym ligowym zwycięstwie i przed wylotem do Arabii Saudyjskiej, gdzie Inter zostanie wezwany do obrony Superpucharu Włoch. Inzaghi skomentował ostatnio, że przed sezonem wszyscy przygotowywali się na jednorazowe spotkanie w ramach tego turnieju, a nie na nową formułę. Nie mniej jednak Nerazzurri zrobią wszystko, żeby podnieść to trofeum, a taka pozytywna i rodzinna atmosfera w zespole z pewnością w tym pomoże.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

pasek_9

pasek_9

16 stycznia 2024 | 09:36

Mamy świetną atmosferę w klubie której brakuje n w PSG coś pięknego 🖤💙


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich