Dumfries na sprzedaż, jest alternatywa

25 stycznia 2024 | 09:44 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery2 min. czytania

Przygoda Denzela Dumfriesa z koszulką Interu zbliża się ku końcowi. Holenderski obrońca, który jest w swoim trzecim roku w Mediolanie, prawdopodobnie pożegna się z klubem po zakończeniu tego sezonu. Negocjacje w sprawie odnowienia umowy z Nerazzurri skomplikowały się w ostatnich miesiącach, a zakup Tajona Buchanana sugeruje, że Marotta i Ausilio już brali pod uwagę odejście byłego zawodnika PSV.

W tym momencie strategie klubu na rynku transferowym będą zależeć od wyników Kanadyjczyka w najbliższych sześciu miesiącach. Jeśli Buchanan spełni oczekiwania w Appiano Gentile, Inter będzie skłonny postawić na młody profil do wykorzystania jako alternatywę. W przeciwnym razie, będzie szukać bardziej doświadczonego obrońcy do transferu 'w stylu Cuadrado'.

Z ufnością w zdolności byłego gracza Brugii, według Tuttosport dyrektorzy Nerazzurrich skupili swoją uwagę na Emilu Holmie, który był obserwowany już latem. Szwedzki obrońca zostanie wykupiony przez Atalantę za 8,5 miliona euro i może natychmiast trafić na rynek transferowy. Inter, który nie stracił go z oczu w ostatnich miesiącach, jest przekonany, że zawodnik urodzony w 2000 roku może być odpowiednim wzmocnieniem dla swojego składu.

Źródło: tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00

25 stycznia 2024 | 10:10

Nie będę za nim zbytnio tęsknił. Liczby robił, ale nie jest to świetny piłkarz, raczej po prostu dobry. Jak będzie oferta w okolicach 40 mln to brać z pocałowaniem ręki.

Garon_92

Garon_92

26 stycznia 2024 | 15:56

Mam nadzieję że Kanadyjczyk do lata się zaaklimatyzuje i dostanie jakąś grę
Mamy jeszcze darmiana i pavarda na tą pozycję więc jest kim rotować. Za kasę ze sprzedaży trzeba rozważyć kogoś sensownego do ataku lub w sumie na środek obrony bo acerbi młodszy nie będzie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich