Dimarco: Jestem zadowolony z tej grupy

28 lutego 2024 | 23:43 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Federico Dimarco wpisał się na listę strzelców w spotkaniu przeciwko Atalancie, dzięki czemu znalazł się w elitarnym gronie zawodników z formacji defensywnej. Włoch po spotkaniu udzielił wywiadu InterTV, w trakcie którego zapewniał o sile zespołu Nerazzurrich.

- Powiedzmy, że pierwsze dziesięć minut nie potoczyło się zbyt dobrze. Mieliśmy szczęście, że anulowali bramkę. Byliśmy naprawdę niesamowici, że pokazaliśmy później swoją grę i jakość. Jestem naprawdę zadowolony z tej grupy. Osobista duma? Jestem szczęśliwy. Jak zawsze mówię; ważne jest, aby drużyna wygrywała. Asysty i bramki mają drugorzędne znaczenie.

- Minęło dużo czasu, odkąd zdobyłem gola. Cieszę się, że wygraliśmy ten mecz, ponieważ był dla nas naprawdę fundamentalny. Odpowiednia świadomość została osiągnięta pod koniec poprzedniego sezonu, kiedy zagraliśmy finał z City. Tegoroczna ścieżka rozpoczęła się od tamtego meczu. Uświadomiliśmy sobie, że jesteśmy świetnym zespołem i że możemy grać ze wszystkimi. Pracujemy teraz nad osiągnięciem celu. Wszyscy wiemy, co nim jest.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich