Ligowa porażka Atletico

9 marca 2024 | 23:39 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Inne kluby1 min. czytania

Atletico Madryt przegrało dziś 2:0 z trzecim od końca Cadiz. Juanmi dwukrotnie trafił do siatki, dając gospodarzom pierwsze zwycięstwo w LaLiga od sześciu miesięcy i trzecie w 28 meczach tego sezonu.

Podopieczni Diego Simeone zostali zdominowani przez Cadiz, które otworzyło wynik meczu główką Juanmiego w 24. minucie, zanim hiszpański napastnik zapewnił wygraną strzałem z bliska po błędzie obrony w 64. minucie.

Atletico jest na czwartym miejscu z 55 punktami, pięć punktów przed piątym w tabeli Athletic Bilbao, które odwiedza Las Palmas w niedzielę. Cadiz pozostaje na 18. miejscu, ale teraz jest już tylko dwa punkty od strefy bezpieczeństwa i 17. miejsca zajmowanego przez Celtę Vigo, która w niedzielę podróżuje do lidera Realu Madryt.

Już w przyszłym tygodniu ekipa Simeone podejmuje Inter w ramach rewanżu 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Źródło: Inf.własna