Włosi wygrali z Wenezuelą

22 marca 2024 | 07:44 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Na Florydzie Azzurri wygrali 2-1 w meczu towarzyskim: Frattesi grał do 66' minuty, Barella na boisku od pierwszej minuty drugiej połowy.

Pierwszy mecz dla nerazzurrich powołanych do reprezentacji: w Fort Lauderdale na Florydzie, Włochy pod wodzą trenera Luciano Spallettiego pokonały Wenezuelę 2-1 w meczu towarzyskim.

Decydujące o wyniku spotkania były dwa gole napastnika Genoi, Mateo Reteguiego. Dwóch zawodników Interu wystąpiło na boisku: Davide Frattesi rozpoczął mecz w podstawowym składzie, zanim został zmieniony w 66' minucie. Nicolò Barella wszedł na boisko od pierwszej minuty drugiej połowy.

Dla Frattesiego to 12 występ w barwach Azzurrich, podczas gdy Barella zaliczył swoją 52 obecność w reprezentacji.