Marotta i Ausilio chcą kompletnego zespołu

25 marca 2024 | 12:37 Redaktor: inter00 Kategoria:Transfery1 min. czytania

Przyszły sezon będzie sezonem zdecydowanie dłuższym niż aktualny. La Gazzetta dello Sport opisuje, jak klub chce się przygotować na następne rozgrywki.

- Zbliżamy się do bardzo długiego sezonu, który będzie trwał przez 11 miesięcy, zaczynając od rozpoczęcia rozgrywek Serie A w sierpniu, aż po Klubowe Mistrzostwa Świata w lipcu 2025 roku. Istnieje możliwość rozegrania nawet 70 spotkań w pięciu rozgrywkach, w tym Superpucharze Włoch. Sezon będzie XXL i zespół też powinien taki być. Inter chce mieć odpowiednio długą ławkę i chce wyciągnąć wnioski z aktualnego i poprzedniego sezonu.

- Aktualny sezon i poprzedni pozwolił zrozumieć, że aby dotrzeć na szczyt w Serie A i Lidze Mistrzów, trzeba zrobić jeszcze jeden krok do przodu, tym bardziej w obliczu rozgrywek europejskich, które zmieniają swój format i dodają do kalendarza kolejne spotkania. I tutaj Inter chce zrobić krok do przodu. Marotta i Ausilio chcą dać Inzaghiemu drużynę, która może rywalizować na każdym froncie w tym samym czasie. W każdej formacji ma być przynajmniej jeden zawodnik rezerwowy na każdą pozycję.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

damianekk1985

damianekk1985

25 marca 2024 | 13:08

Pewnie nie chodzi o to by był zawodnik rezerwowy na każdą formacje a jakościowy rezerwowy ale nie oszukujmy się nie może to być jeden a dwóch chodzbpatrzac na pomoc jeśli nikt nie odejdzie to przyszły sezon mamy mocna a najbardziej kuleje atak i zmiennik dla Bastoniego by Augusto był tylko na wachadlo


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich