Manchester United oferuje 40 mln euro za Agoumé. Inter obserwuje sytuację

19 sierpnia 2025 | 20:36 Redaktor: NerioCorsi Kategoria:Transfery2 min. czytania

Manchester United zainteresowany Lucienem Agoumé – dla Sevilli gotowych 40 milionów euro. Nerazzurri również obserwują sytuację.

28 lipca ubiegłego roku Sevilla ogłosiła wykupienie tzw. klauzuli odsprzedaży, którą Inter Mediolan zagwarantował sobie przy transferze Luciena Agoumé do klubu z Andaluzji. Nerazzurri otrzymali wtedy 4 miliony euro, zachowując jedynie 10% z ewentualnej kolejnej sprzedaży francuskiego pomocnika.

Z Hiszpanii napływają jednak kluczowe informacje – jak podaje portal Sevilla Actualidad, Manchester United skontaktował się z Sevillą i jest gotowy wydać znaczną sumę, by pozyskać młodego pomocnika. Po rezygnacji z transferu Carlosa Baleby, który okazał się zbyt kosztowny, Czerwone Diabły koncentrują swoje wysiłki na Agoumé. Według El Gol Digital, na stole leży oferta opiewająca na 40 milionów euro.

Wśród kandydatów wytypowanych przez Ineos, właściciela Manchesteru United, Agoumé wyróżnia się dzięki swojej odporności psychicznej, umiejętności czytania gry oraz perspektywom rozwoju. Celem Anglików jest wzmocnienie środka pola, który w ostatnich sezonach był piętą achillesową drużyny prowadzonej przez Rubena Amorima. Dla Ineos kluczowe jest sprowadzenie młodego i utalentowanego pomocnika, który może stać się ważną postacią zespołu w przyszłości. W minionym sezonie Agoumé rozegrał 35 spotkań w La Liga, zdobywając cztery bramki.

Źródło: fcinternews.it

FASTBACK™ Nożyk 6 w 1 Milwaukee 4932478559 - kupisz w mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 6

galica13

galica13

19 sierpnia 2025 | 21:56

Gratulacje Interze sprzedania go. Nie dość że byłby pomocnik to byłaby duża kasa a nie jakieś 3-4, klub mem

Garon_92

Garon_92

19 sierpnia 2025 | 22:00

Jak go sprzedawaliśmy to gość był poprostu słaby, u nas miał jakiś przebłysk lekki ale nigdy nie zaistniał. Klub mem to united ze chce wywalić na niego taki hajs

Garon_92

Garon_92

19 sierpnia 2025 | 21:57

Był w nim potencjał ale żeby nagle był tyle wart aż dziwne.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski

19 sierpnia 2025 | 22:06

ostrożnie z krytyką, Manchester nie jest ostatnio klubem do naśladowania z perfekcyjną polityką transferową :)

Chrisu

Chrisu

19 sierpnia 2025 | 22:15

On dalej jest słaby tylko frajer z kasą przyszedł

Lechu

Lechu

20 sierpnia 2025 | 00:07

No to się Sevilla może nachapać. Nam zostanie 10%, szkoda że Lucien nie wypalił u nas


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich