Materazzi na Moto Gp. Konkurs wygrał qkie

2 września 2007 | 16:06 Redaktor: lordqkie Kategoria:Ogólna

Jak wiadomo nasz środkowy obrońca Marco Materazzi ma dłuższą przerwę o piłki nożnej - jest kontuzjowany. Kontuzję złapał podczas towarzyskiego meczy reprezentacji Włoch z Węgrami. Został podczas niego brutalnie sfaulowany i jak sie później okazało niezbędna do szybkiego powrotu do zdrowia była operacja.

Dziś mamy 2 września i jest już kilka dni po operacji. Marco czuje się bardzo dobrze i czesto odwiedza kolegów na treningach. Wczoraj mocno dopingował swoich kolegów, którzy grali z drużyną Empoli i jak widac poskutkowało, bo Inter wygrał 2:0.

Lecz co robi "Matrix" gdy jego koledzy nie mają treningów i nie grają żadnego meczu?

Dziś ogladając transmisje z GP San Marino tuz przed startem wyścigu klasy Moto GP było przedstawienie zawodników. Pokazywano też członków i szefostwo zespołów. Po zaprezentowaniu Valentino Rossiego na ekranie tv ujrzałem "Matrixa" w zółteo-niebieskiej koszulce z logiem Yamahy czapeczką z nr 46 (V. Rossi) a z tyłu na koszulce był napis: STAFF. Jak widac Materazzi lubi wszystkie sporty i to do tego stopnia, że nawet (żart) dorabia sobie w branży motorowej.

Powiadamiam wszystkich, że był to konkurs. Naleąało zgadnąć co robił dziś Matrix. Pierwszy poprawną odpowiedź podał: qkie, którego proszę o podanie kontaktu (w komentarzach). Wygrał on też nagrodę: używaną zośkę z moim autografem (poważnie, wysyłam na mój koszt0 oraz niespodziankę, którą pochwali się jak ją otrzyma.

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich