Premiera FIFA11 - konkurs ! Wygraj grę lub piłkę !

1 października 2010 | 21:40 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

Już jest! Długo oczekiwana chwila w końcu nadeszła i gra z piłkarskiej serii FIFA od EA Sports kolejny raz ma zamiar podbić serca graczy na całym Świecie. Co nowego w produkcji EA Sports? Przede wszystkim – nowa jakość na PC. Nowy silnik graficzny, nowe tryby, słowem – jakość na HD na komputerze domowym. A na konsolach m.in. system Personality+, dzięki któremu każdy piłkarz wygląda i zachowuje się jak jego prawdziwy pierwowzór oraz system podań Pro Passing. Teraz wykonanie dobrego podania zależy od wielu czynników – od umiejętności grającego, przez klasę i wachlarz zagrań sterowanego zawodnika, aż po sposób, w jaki przebiegają wydarzenia na boisku.

/

W FIFA 11 nie mogło oczywiście zabraknąć polskich akcentów. Na okładce gry obok samego Kaki z Realu Madryt znalazł się Jakub Błaszczykowski. Mecze komentuje niepowtarzalny duet Dariusz Szpakowski – Włodzimierz Szaranowicz, a gracze mają do wyboru wszystkie drużyny polskiej Ekstraklasy i naszą reprezentację.

Na wszystkich polskich fanów wirtualnej piłki czekają Mistrzostwa Polski online dla PC i PS3. Więcej szczegółow na stronie: http://www.fifa11.cybersport.pl/

Wraz z premierą FIFA 11 wraca też usługa My Live Season na konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3. Umożliwia ona aktualizację formy poszczególnych zawodników, kontuzji i kar czy wyników poszczególnych meczów. Uwzględniane będą również statystyki drużyn z najlepszych lig: angielskiej Premier League, hiszpańskiej Primera Division, francuskiej Ligue 1, niemieckiej Bundesligi i włoskiej Serie A.

Jakie oceny zbiera FIFA 11?

CD Action: ocena: 9+ /10
Gamezlla: ocena 9/10
Polygamia: 5+/6UWAGA KONKURS

Odpowiedz poprawnie na 3 proste pytania, odpowiedź wyślij do nas mailem.

Oto pytania konkursowe:

1. Jak nazywa się opracowana ewolucja zawodnika pozwalająca na dokładne odzwierciedlenie unikatowego stylu każdego z zawodników, dzięki czemu posiadają oni indywidualną osobowość w grze FIFA 11?

2. Który polski piłkarz w tym roku znajduje się na okładce FIFA11 i jak nazywa się klub, który ten piłkarz reprezentuje?

3. Na której pozycji będzie można spróbować swoich sił w FIFA11, czego nie można było robić w poprzednich seriach Fify?

Pytania i odpowiedzi prosimy kierować na mail: redakcja@intermediolan.com pisząc w temacie wiadomości "Konkurs FIFA11" oraz w treści wiadomośc oprócz odpowiedzii swój login w serwisie InterMediolan.COM.

Zgłoszenia przyjmowane są do 3.10.2010 do godziny: 15:00.

Nagrody:

Osoby, które do 3 października (niedziela) do godziny 15:00 prześlą maila z poprawnymi odpowiedziami, wezmą udział w losowaniu gry FIFA11 na dowolnie wybraną platformę (na którą występuje Fifa11) oraz piłek Adidas Finale Madrid.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po meczu z Juventusem Turyn, dodatkowo do zwycięzców prześlemy informację mailem.

Źródło: ea.com/inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich