Wymyśl konkurs i zgarnij piłkę

26 października 2010 | 15:35 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

Od kilku miesięcy istniejemy na portalu społecznościowym Facebook. Od tamtej pory wielu z Was dodało nasz profil do lubianych przez siebie profili co pozwala nam dotrzeć do Was z informacjami jeszcze szybciej. Jak pokazują statystyki jest nas tam już wielu, lecz z całą pewnoscią nie jest to całkowita liczba fanów Interu w Polsce, którzy kochają Inter i doceniają to co robimy, dlatego apelujemy: jeżeli macie na facebooku znajomych kibiców Interu, zaproście ich na nasz profil. Pokażmy, że jest nas wielu!

Po ostatnich konkursach w których do wygrania była m.in Fifa 11, przyszedł czas na kolejny konkurs. Będzie to konkurs przeznaczony dla kibiców Interu "lubiących" nasz serwis. Nim jednak konkurs zostanie ogłoszony, chcemy byście tym razem Wy zaproponowali formę tego konkursu. Wybierzemy najciekawszą według nas i możliwą do zrealizowania formę konkursu. Swoje propozycje prosimy zgłaszać pod specjalnym wpisem dotyczącym konkursu na naszym profilu Facebook'owym lub ewentualnie w komentarzach pod tym newsem.

Nagrodą w konkursie, który później zostanie ogłoszony będzie piłka Adidas Finale Madrid, czyli taka którą w Madrycie podczas finału Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium dwukrotnie do siatki wpakował Diego Milito.

Nasz profil na Facebook'u

Źródło: intermediolan.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich