KONKURS: Zrób zdjęcie i wygraj piłkę !

28 października 2010 | 15:09 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnym konkursie. Tym razem będzie to konkurs fotograficzny a zwycięzcę będziecie mogli wyłonić Wy sami ! Do wygrania będzie piłka Adidas Finale Madrid. Poniżej znajdują się szczegóły tego konkursu. Prosimy uważnie zapoznać się z treścią regulaminu.

Regulamin konkursu:

1.Organizatorem konkursu jest serwis InterMediolan.COM

2. Konkurs polega na przesłaniu do nas fotografii w formacie cyfrowym (szczegóły niżej) związanego z Interem Mediolan, Waszą miłością do Interu , etc. Interpretacja jest absolutnie dowolna, liczymy na Waszą kreatywność.

3. Zdjęcia muszą być Waszego autorstwa.

4. Każdy uczestnik może wysłać do nas tylko jedno zdjęcie.

5. Zdjęcie w formacie jpg o wymiarach nie przekraczających 1000 px na dłuższym boku należy wysłać na adres redakcja@intermediolan.com piszac w temacie wiadomości "KONKURS FOTO NA INTERMEDIOLAN.COM" a w treści wiadomości swój login w serwisie InterMediolan.COM

6. Termin nadsyłania prac: 20 listopada 2010 r

7. Po zakończeniu etapu nadsyłania prac nastąpi etap głosowania. Zakwalifikowane do drugiej tury konkursu prace, będą zamieszczone w galerii konkursowej naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook (http://www.facebook.com/intermediolancom) w specjalnej galerii konkursowej. Na zamieszczone tam fotografie będą mogli głosować internauci posiadający konto Facebook poprzez kliknięcie przycisku "Lubię to" pod wybranym przez siebie zdjęciem. Zdjęcie, które zdobędzie największą ilość głosów zwycięży a jego autor otrzyma nagrodę główną w postaci piłki Adidas Finale Madrid. Uczestnik konkursu nie musi posiadać konta na Facebook'u. Jest ono wymagane jedynie dla internautów chcącyć zagłosować na najlepsze w ich ocenie zdjęcie.

8. Publikacja nadesłanych prac odbędzie się prawdopodobnie 25 listopada 2010 roku, zaś głosowanie na najlepsze wg. Was zdjęcie trwać będzie do 15 grudnia 2010 roku.

8. Zdjęcia nie związane z Interem Mediolan oraz łamiące ogólno przyjęte normy społeczne nie będą dopuszczone do konkursu

9. Każdy uczestnik biorąc udział w konkursie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i wyraża zgodę na publikację zdjęcia na portalu intermediolan.com i profilu facebook.com/intermediolancom w celach związanych z w.w konkursem. W przypadku wystąpienia na zdjęciu osoby autora lub innych osób trzecich, zgłaszający wysyłając zgłoszenie oświadcza iż wyraża zgodę na publikację zdjęcia ze swoją osobą i posiada zgodę na publikację od osób trzecich jeżeli występują na nadesłanym zdjęciu konkursowym.

Nasz profil na Facebook'u
Zobacz stronę sponsora nagrody: EA SPORTS, producenta gry piłkarskiej FIFA 11

Źródło: intermediolan.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich