INTER 2:0 CHIEVO. Czas na Schalke!

9 kwietnia 2011 | 16:55 Redaktor: Rizzo Kategoria:Ogólna

Inter Mediolan pokonał 2:0 Chievo Verona i zbliżył się do Milanu na 2 punkty. Rossoneri szansę na zwiększenie przewagi będą mieli jutro w meczu z Fiorentiną. Dzisiejsze spotkanie było prowadzone w dosyć szybkim tempie, co kibice nagradzali chóralnymi śpiewami oraz oklaskami. Swojej przyśpiewki doczekał się również Leonardo, znajdujący się ostatnio w ogniu krytyki. Bramki dla Nerazzurrich zdobyli Cambiasso oraz Maicon. Swoje dwie zankomite sytuacje miał również Milito. W pierwszej chciał ośmieszyć Sorrentino podcinając nad nim piłkę w sytuacji sam na sam, jednak Il Principe nie zauważył, że Bramkarz Chievo nie położył się jeszcze na ziemi i fatalnie spudłował. Druga sytuacja wracającego do formy Argentyńczyka wynikła z nieco przypadkowej przebitki w polu karnym po akcji Maicona, piłka powędrowała na głowę Milito, który chybił o metr prawy słupek bramki Chievo.

W dzisiejszym spotkaniu Leonardo dał odpocząć niektórym z naszych piłkarzy odgrywających zwykle ważną rolę w taktyce Brazylijczyka. Sneijder, Motta oraz Milito usiedli na ławce. Na kilkanaście minut przed końcem meczu z placu gry zszedł Eto'o, który początkowo nieco ociągając się w końcu obdarował swoim uśmiechem całe Meazza. Spotkanie z Chievo pokazało determinację drzemiącą w naszych piłkarzach i jest to dobry prognostyk przed spotkaniem z Schalke, w którym trzeba będzie dokonać niemożliwego.

Inter 2:0 Chievo

Składy:
Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 15 Ranocchia, 55 Nagatomo; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 5 Stankovic; 14 Kharja; 7 Pazzini, 9 Eto'o.
Rezerwowi: 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 8 Thiago Motta, 10 Sneijder, 22 Milito, 23 Materazzi, 27 Pandev.
Trener: Leonardo.

Chievo: 28 Sorrentino; 20 Sardo, 5 Mandelli, 3 Andreolli,17 Yokic; 6 Fernandes, 16 Rigoni, 23 Costant; 26 Bogliacino; 80 Moscardelli, 31 Pellissier.
Rezerwowi: 18 Squizzi, 4 Mantovani, 7 Marcolini, 12 Cesar, 77 Thereau, 84 Pulzetti, 90 Uribe.
Trener: Stefano Pioli.

Arbiter: Antonio Giannoccaro

Źródło: fcinter1908

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich