Jimenez: „Gol dodający pewności siebie.”

28 listopada 2007 | 19:08 Redaktor: Daniello Kategoria:Wywiady

Luis Jimenez strzelił swojego pierwszego gola dla Interu po 10 minutach od swojego wejścia na boisko w zwycięskim meczu z Fenerbahce w Lidze Mistrzów.

Nie grałem od dłuższego czasu i czekałem na swoją szansę. Ta szansa nadeszła dzisiaj i dobrze mi poszło.”, powiedział pomocnik prosto z Chile. „Zakwalifikowaliśmy się do 1/16 finału Ligi Mistrzów i jesteśmy dzięki temu bardziej zrelaksowani.

Chcemy dokończyć to co zaczęliśmy i postaramy się o jak najlepszy wynik w meczu przeciwko PSV, aby przypieczętować zwycięstwo w naszej grupie.

Czy spodziewałem się częściej grać po tym jak Figo złapał kontuzję? To oczywiste, że teraz mogę częściej grać, ale naprawdę współczuję Luis’owi, który oprócz tego, że jest wielkim mistrzem, to jest także wspaniałą osobą i świetnym kolegą. Miejmy nadzieję, że powróci do gry tak szybko, jak to jest możliwe.

Cieszę się ze strzelenia bramki, to daje więcej pewności siebie. Jestem do dyspozycji trenera. Mam nadzieję, że wykorzystam szansę jakie mi on da. Jednakże, jestem szczęśliwy z bycia członkiem świetnego zespołu.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich