Odejście Juana? Inter sporządził plan

16 sierpnia 2012 | 01:08 Redaktor: Daniello Kategoria:Transfery

Inter nie ustępuje w walce o Urugwajczyka Gastona Ramireza. Mimo wyraźnej przewagi klubów z Anglii, Nerazzurri nastawiają się na włączenie do negocjacji Brazylijczyka Jesusa, którym od tygodni interesują się działacze Rossoblu.

Jeśli sprawdzą się oczekiwania dziennikarzy Inter uznał za stosowne sprowadzić kogoś na miejsce Brazylijczyka, aby mógł w razie konieczności zastępować któregoś z podstawowych stoperów. Dzisiejsze wydanie Sky donosi, iż wybór padł na Marco Andreolliego. Nazwisko tego piłkarza znalazło się w notesie dyrekcji sportowej jako alternatywa warta przestudiowania, jednak nigdy nie było uznane za priorytet. W razie odejścia z drużyny 21-letniego zawodnika Canarinhos zdaniem włodarzy, to właśnie Włoch będzie najlepszą opcją.

26-letni Andreolli, który był w przeszłości w szeregach Nerazzurri chętnie powróci do Mediolanu. Zarząd upatruje w nim idealnego kandydata do uzupełnienia kadry.

Źródło: sky

Polecane newsy

Komentarze: 4

Wisnia_pl

Wisnia_pl 16 sierpnia 2012 | 01:17   

Branca to na prawdę nie wie już co robi! Miota się jak oszalały 5 latek w sklepie ze słodyczami !!

Piotrekfci

Piotrekfci 16 sierpnia 2012 | 07:10   

baranka - przecież mamy jeszcze tyle czasu na transfery !!!! hm ??? z tych 1,5 miesiąca które już minęło chyba tylko tydzień cieżko przepracował kupując Silvestre i Handanovica - i teraz na gwałt będą szukać i oddawać utalentowaną młodzież za freeko :[[[[ - wypożyczenie Juana na rok ok ale nic więcej !!!

interlegia

interlegia 16 sierpnia 2012 | 09:11   

ale mi plan

Internazionalista

Internazionalista 16 sierpnia 2012 | 09:46   

no wlasnie chyba nie chca sie Juana pozbywac na stale....bo bym ich chyba musial ubic za taka glupote


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich