Pandev przed meczem z Interem

8 grudnia 2012 | 16:45 Redaktor: bydomino Kategoria:Ogólna

Były piłkarz Interu Mediolan, Goran Pandev, już w niedzielny wieczór wyjdzie na Giuseppe Meazza, już nie jako zawodnik w Czarno-Niebieskiej koszulce, a jako gracz SSC Napoli. Macedończyk wypowiedział się na temat niedzielnego meczu, a także opowiedział o tym jak to było być piłkarzem Interu.

- W Interze miałem najlepszy okres w mojej karierze, z Mourinho wygraliśmy wszystko łącznie z Ligą Mistrzów. Jednak to już przeszłość, a Inter już nie jest tym samym klubem jakim był w sezonie 2009/2010. Teraz jestem graczem Napoli i chcę abyśmy wrócili do Neapolu z tarczą, a nie na niej. Jeśli Napoli wygrało by Scudetto to było by to czymś podobnym co dla Interu wygranie Champions League.

- Milito? On może zrobić różnicę i odegrać kluczową rolę w niedzielnej potyczce Interu z Napoli, podobnie jak Samuel, którego uważam za najsilniejszego obrońce w całej lidze. Sneijder? Jest to wspaniały człowiek i piłkarz, jednak nie wiem co się teraz dzieje na linii Inter-Sneijder. - zakończył ofensywny pomocnik Napoli

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Fan Inter

Fan Inter 8 grudnia 2012 | 16:48   

hmm...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich