Ranga: Pulcini C

Emerica09

Użytkownik

Imię i nazwisko: Radosław Sz.
Data urodzenia: 8 września 1991
Wiek: 32 lat
Województwo: podkarpackie
Rejestracja: 22 czerwca 2012
Ostatnie logowanie: 10 września 2020 | 21:42
Informacje o sobie: Zainteresowania?!

3993

Dni w serwisie

10

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Rozchwytywany Perisić. Cena? 30 milionów 25 czerwca 2016 | 23:37   

Dodatkowo , jako zajęcie ponadprogramowe proponuję LOONowi przestudiowanie newsów zamieszczanych na stronie f c i n t e r . p l ! ( Sugeruję również ogarnięcie z jakim wyprzedzeniem są dodawane przez nich info czyt. " data zamieszczenia " ). Na zakończenie chciałbym dodać ,że nadrabiacie jedynie estetyką strony internetowej .

Rozchwytywany Perisić. Cena? 30 milionów 25 czerwca 2016 | 23:22   

Pawle Świniarski wytłumacz mi czemu miało służyć usunięcie opinii Guarina ,czachora oraz Giu Meazza? Co Ty z PiSu jesteś i nakładasz własną cenzurę ? LOON nie posiada rzetelnej wiedzy ! Ma ciasny mózg ,a do tego IQ rozmiaru buta jednego z krasnali z bajki Snow White and the Seven Dwarfs! Ogarnijcie się w końcu ,gdyż to nie wy stanowicie o silę portalu lecz jego odwiedzający.... Szkoda mi Cię LOON gdyż jedyne co potrafisz to - KOPIUJ - WKLEJ ( tłumacząc tekst w google) . Strona z roku na rok obniża swoj poziom za sprawą idiotycznej rekrutacji, oraz przyjmowaniem takich nieuków jak wyżej wymieniony LOON...Wstyd ! Możesz usunąć komentarz , kładę na to !@#$% . (edycja 2016.06.25 23:42 / Emerica09)

Rozchwytywany Perisić. Cena? 30 milionów 23 czerwca 2016 | 16:13   

Suning Group przestrzeli sobie kolano sprzedając Perisicia. W ubiegłbym sezonie to on starał się ciągnąć grę ( wiem miał lepsze i gorsze mecze ) wraz z Brozo. Brozo i Perisić out ?! Wystarczą już mi newsy na temat Ljajicia i jego rzekomego wypożyczenia do Torino... Czy to przypadek ,że to na Euro zawodnicy przypomnieli sobie jak grać w piłkę nożną ? W CoppaAmerica Murillo i Medel grają wyśmienicie ( Murillo grał do dzisiaj ). Słyszymy tylko i wyłącznie o sprzedaży graczy perspektywicznych , a z tego koryta je np. taki Nagatomo wraz z Manicnim. Obecność Nerazzzurich na turniejach Euro czy CoppaAmerica nazwałbym DETOXEM od Manciniego, który uczył ich jak nie grać w piłkę nożną. Na wylocie w tym klubie nie powinni być zawodnicy lecz trener... Jestem pewien ,że mając nawet najlepszą 11-stkę świata w Interze to i tak nasz "Wielki" trener nie odniósłby żadnego zwycięstwa. Osobiście widzę przyszłość Interu w czarnych barwach póki tą włoską dupę w fotelu będzie grzał Roberto Mancini. Forza ! (edycja 2016.06.23 16:15 / Emerica09)

Candreva drogi, Nani alternatywą 15 czerwca 2016 | 21:41   

Guarin kiedy on strzelił więcej niż jedną bramkę w ME ? Piszesz "Ten piłkarski emeryt strzela bramki na ME" na moje oko strzelił jedną bramkę i to w meczu z Islandią...który zremisowali ! Nikt nie mówi ,że jest on za słaby na "wielki" Inter.
Tak czytając twoje komentarze to odnoszę wrażenie ,że gdybyś to Ty był dyrektorem sportowym to średnia wieku Interu wynosiłaby 30+ byle by były wielkie nazwiska !!!

Inter i Barcelona po młodego Kolumbijczyka 15 czerwca 2016 | 21:25   

W tym co mówi nwk jest jakiś sens. Bardzo możliwe ,że Barca chce go zwyczajnie sprzedać drożej (czemu nie).
Chciałbym przypomnieć takiego zawodnika Rubena Bottę również miał wiele imponujących kompilacji na YT i jak skończył ?!

Nerazzurri wypożyczą Schweinsteigera? 15 czerwca 2016 | 17:26   

Schweinsteiger podobnie jak Yaya już od dawna nic nie grają. Kiedyś emeryturą dla gracza była liga MLS bądź Półwysep Arabski. Proponowałbym nazwę klubu zmienić - Hotel/SpA 1908 - Po co ? Na co ? Yaya nie lubi biegać , ewidentnie piłka mu przeszkadza . Niemiec ostatnimi czasy przytył dość znacznie -oczywiście było to spowodowane kontuzją . Schweinsteiger jest z porcelany (!) czy potrzebujemy kolejnego Joveticia ? Zamiast szukać młodych zawodników to wyszukujemy wypłowiałe gwiazdy ,które w Interze będą odcinać kupony ,a my w zamian zamiast zyskać to tracimy zarówno czas jak i pieniądze . Jakim nowym newsem uraczą nas jeszcze ? Może ponownie Lavezzi? Nani ?! Bitch Please :/ (edycja 2016.06.15 17:47 / Emerica09)

GdS: Schmelzer na lewą flankę? 4 czerwca 2014 | 13:38   

Marcel Schmelzer - NIE ! Marcel Schmelzer - Ricardo Alvareza - NIE , NIE !!

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama