Ranga: Pulcini C

izotepion

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: 1 stycznia 1940
Wiek: 82 lat
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 26 czerwca 2012
Ostatnie logowanie: 2 listopada 2021 | 11:02
Informacje o sobie:

3744

Dni w serwisie

15

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Conte na ratunek Kogutom? 2 listopada 2021 | 11:03   

Rodgers robi dobrą robotę w Leicester, szkoda go na Manchester United. Niech sobie wezmą jakiegoś następnego byłego piłkarza. Berg jest za dobry, więc może Bruce z Newcastle? A jak za stary, to nie wiem, Berbatow.

Inter, Milan i Juventus chcą zostać w Serie A 20 kwietnia 2021 | 14:56   

Zero litości. Chyba bardziej obrzydliwego ciosu dla piłki włoskiej nie było od czasów Calciopoli. I wiadomo że znowu, jak w Calciopoli, Juventus na czele, ale tym razem Inter z Milanem jak posłuszne pieski zlizują z ręki Agnelliego co spadnie.

Cassano: Wyrzućcie ich z Serie A 20 kwietnia 2021 | 14:54   

Ale bzdury. UEFA w odróżnieniu od supergówna opiekuje się biedniejszymi klubami ze słabszych federacji, rozdziela pieniądze z LM i daje drobne, ale zawsze jakieś janosikowe. Supergówno jest zagarnięciem WSZYSTKICH pieniędzy dla siebie, żeby nie trzeba było się dzielić z biedniejszymi. Tylko o to tu chodzi, a nie o żadną UEFA przeżerającą kasę.

Konkurencyjne rozgrywki?! Żadne konkurencyjne rozgrywki, a wyrwanie się oligopolu żeby nie musieli dzielić się z innymi panie ekonomisto. Coś jakby zdecydowali się że przestają płacić podatki.

Kibice apelują do Zanettiego 20 kwietnia 2021 | 14:50   

No, Zanetti "zapatysta" popierający najbardziej obrzydliwy chwyt pozbawiający lokalnych kibiców piłki nożnej i rywalizacji sportowej - to trochę się nie zgadza. Jeśli naprawdę się nie lansował tylko na lewicowo to nie może tego tak zostawić.

Kluby Serie A przeciwko trio z Superligi 19 kwietnia 2021 | 17:07   

Granie z Arsenalem, Tottenhamem co tydzień znudzi się dużo szybciej niż mecze z Genoą, Fiorentiną czy Brescią. Bo to mecze z dupy, między franczyzami, bez żadnej wartości. Inter czeka walka o 10. miejsce w kółku wzajemnej adoracji, gdzie już nie będzie żadnego kontekstu, historycznych rywalizacji, połączenia z lokalnym futbolem.

Kluby Serie A przeciwko trio z Superligi 19 kwietnia 2021 | 14:21   

Wywalić całe trio. Ponad 100 lat historii spuszczone w kiblu by się przyssać Agnelliemu do tyłka. Miał być piękny rok, a na razie to jest chyba najbardziej haniebny dla Interu.

Milik na celowniku Interu w styczniu? 6 listopada 2020 | 15:31   

Konin, nie obrażaj Żydów wiążąc ich z tym czymś.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama