Ranga: Juniores Berretti

Pawel

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: 2 lutego 1986
Wiek: 35 lat
Województwo: lubelskie
Rejestracja: 26 czerwca 2012
Ostatnie logowanie: 30 listopada 2021 | 19:33
Informacje o sobie: Calcio

3446

Dni w serwisie

467

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Poznaliśmy trzeci komplet strojów? 18 sierpnia 2021 | 15:45   

Mi się projekt nie podoba. Paski paskami ale nie mogę zaakceptować kolorystyki już i tak skiepszczonego herbu.

Satriano blisko pozostania w Interze 10 sierpnia 2021 | 10:31   

Kto wie, ale to może być joker. Warunek - musi dostawać szansę. Gdyby miała się powtórzyć sytuacja jak z Pinamontim z zeszłego sezonu, to szkoda by było marnować młodziaka i lepiej jakby trafił na wypożyczenie nawet do serie B.

Kibice zniszczyli mural Lukaku (akt.) 10 sierpnia 2021 | 10:27   

Dorzucając do dyskusji od siebie "3 grosze" napiszę, że mural i nie powinien powstać i być zamalowany, choć rozumiem stanowisko CN. Włosi jak i inni południowcy niestety mają za dużą łatwość w popadanie w uwielbienie i zachwyt nad zawodnikiem by po pewnych wydarzeniach związanych z odejściem popaść w drugą skrajność. Mural to powinni mieć inni zawodnicy zasłużeni dla tych barw, sami dobrze wiecie którzy, a nie Big Rom (z całym szacunkiem), którego i tak będę darzył sympatią. Myślę, że trochę niesłusznie tym transferem Lukaku "oberwał" rykoszetem przez frustracje kibiców spowodowaną sytuacją na samej górze i drastyczną zmianą strategii klubowej, gdzie polityka zmierza w kierunku tej jaką do niedawna panowała w Jiangsu F.C.

Chelsea pewna transferu Lukaku 4 sierpnia 2021 | 22:41   

@Up Haha śmiało nikt ciebie nie będzie zatrzymywał!

Świetny start Esposito w FC Basel 2 sierpnia 2021 | 08:14   

Mógł mieć drugiego gola, którego zdobył ładną podcinką, ale wcześniej był na milimetrowym spalonym. Również mógł zdobyć dwie asysty, gdzie wyłożył partnerowi świetną piłkę w 100% okazji ale ten przestrzelił. Bardzo udane zawody w meczu z FC Sion. Forza Seba!

Raiola szuka klubu dla De Vrija? 27 lipca 2021 | 15:43   

Premier League sama w sobie może być atrakcyjna, czy zarobki znacząco wyższe tego nie wiem... Z całym szacunkiem czemu miałby tam przechodzić skoro sportowo nic lepszego Everton zaoferować mu nie może. Tutaj od dłuższego czasu gra i mieszka jest jednym z najlepszych środkowych obronić w lidze. Jakoś nie wierzę jakoby byłyby niezadowolony ze swojej sytuacji.

Agent: Keita może wrócić do Interu 15 lipca 2021 | 22:07   

Jako zmiennik Lautaro/ do rotacji czemu nie.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama