Ranga: Gracz 1. drużyny

MrGoal

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 9 maja 2012
Ostatnie logowanie: 23 czerwca 2021 | 16:17
Informacje o sobie:

3456

Dni w serwisie

1160

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Inter dogadał się z Lazio 23 czerwca 2021 | 16:19   

Gdyby za cenę Hakimiego udało kupić Lazzariego/Dumfriesa i Gosensa to uważam że warto

Caicedo już w przyszłym tygodniu w Mediolanie? 9 stycznia 2021 | 11:50   

Albo ma się możliwości ściągnąć kogoś konkretnego to należy to zrobić (oczywiście można się pomylić jak przy Eriksenie, zdaża się) albo dać szansę mlodym wychowankom lub szukać nieznanych, tanich parełek.
Czekam kiedy Conte wymyśli żeby ściągnąć jednak Maicona, co będzie grał w serie D, wspomoże zespół doświadczeniem. I Luca Toni by się nadał jako zmiennik dla Lukaku, na pewno coś tam jeszcze potrafi. Paranoja (edycja 2021.01.09 11:50 / MrGoal)

Caicedo już w przyszłym tygodniu w Mediolanie? 9 stycznia 2021 | 11:45   

Kompletny bezsens, typowa pułapka styczniowego okienka w którą Inter prawie co sezon wpada. Ściągnąć podstarzały szrot bo jest tani a przecież nie musi być dobry, bo przychodzi tylko jako uzupełnienie składu. Ale potem nie ma co z nimi zrobić, ani się człowiek obejrzy mają po 33-35 lat, nikt ich już nie chce a zarabiają konkretnie. I słyszymy, że najpierw trzeba sprzedawać żeby kupować. Zaraz to samo będzie z Vidalem i Kolarovem.

Niechlubny rekord Vidala 27 listopada 2020 | 12:15   

Vidal jest póki co symbolem katastrofy Conte w tym sezonie. Antek celowo odstawił Brozovica grającego często jako regista w zeszłych rozgrywkach i wyprowadzanie piłki od tyłu wyglądało całkiem dobrze. Ale Chorwat strzelał ponoć za mało bramek więc miał przyjść Chilijczyk który do drużyny wniesie więcej agresji ( pozytywnej) , doświadczenia i bramek. Póki co nie ma niczego z tych rzeczy, wyprowadzanie piłki z własnej połowy kompletnie siadło , pojawiła się za to kupa głupoty. Jak do tego dodać Kolarova to wychodzą absolutnie dramatyczne w skutkach decyzje transferowe

Top i Flop: Inter - Real 26 listopada 2020 | 14:31   

Ja tego nie rozumiem. Długi poprzedni sezon plus brak normalnego okresu przygotowawczego bo covid i do tego chyba jakieś błędy w tym okresie przygotowawczym bo u nas żaden zawodnik poza Barellą w tym sezonie nie istnieje. Nie ma ludzi, fizycznie to jest dno, człapanie 90 minut. Nawet Lukaku, gość który przestawiał wszystkich w zeszłym sezonie, takiego Nacho to by 90 minut na plecach nosił a wczoraj zero, odbija się od wszystkich. Nie ma topu w tym sezonie. I obawiam się że to nie jest kwestia chęci, motywacji. Oni nie istnieją fizycznie, szybkościowo. Można przegrać jak w zeszłym sezonie na Camp Nou, ale tam chociaż 45 minut to było tempo. Wczoraj poziom ekstraklasy i to bez przesady piszę (edycja 2020.11.26 14:33 / MrGoal)

Podział punktów w Bergamo 8 listopada 2020 | 17:47   

Bardzo mnie rozczarowuje Inter w tym sezonie. Mam wrażenie , że drużyna zrobiła krok wstecz.
3-5-2 funkcjonuje wyraźnie gorzej niż w zeszłym sezonie. Wyprowadzanie piłki od tyłu kuleje. Do tego wszyscy poza Barellą są bez formy. Wszyscy. Dynamiki też brakuje, wszystko jest ślamazarne. Dramatycznie się na to patrzy. No ale może lepiej zacząć tak i się rozkręcać niż odwrotnie, co widzieliśmy w poprzednich sezonach

Koronawirus we Włoszech: Rząd zamknie miasta 8 marca 2020 | 14:59   

Ale Van Dall Ty to na to patrzysz statystycznie i bierzesz chorobę - zwykła grypę, która rozprzestrzenia się swobodnie więc ma też wśród zarażonych bardzo wiele osób młodych i śmiertelność około 1,5 %. Biorąca pod uwagę skalę to jest znacznie znacznie więcej osób to leczenia w OIT i wentylacji mechanicznej i co? Zamykamy co roku województwa i kraje? A Klebsiella pneumonie? NDM szczep, oporna na wszystkie antybiotyki, obecna w Polsce. Ile osób starszych co miesiąc wymaga wentylacji mechanicznej i umiera z powodu zapalenia płuc? Znacznie więcej. I co?
Tak, podjęcie działań, ostrożność itp itd są wskazane. Natomiast reakcja conajmniej jakby ginęło 30% zarażonych w wieku 30 lat

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama