Ranga: Pulcini C

MattiSerieA

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: 6 września 1986
Wiek: 38 lat
Województwo: podkarpackie
Rejestracja: 5 lipca 2012
Ostatnie logowanie: brak informacji
Informacje o sobie: SerieA

4372

Dni w serwisie

8

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Demo FIFA 16 - a w nim Inter! Mocny? 8 września 2015 | 21:16   

Ostatnia Fifa w jaką grałem to chyba była 06 :D Kupiłem też siostrzeńcowi 2015 - chciał żebym grał z nim ale nigdy nie miałem pada od PSki w ręce ... jestem dinozaurem?

Marotta: Oscar dla Interu 3 września 2015 | 19:02   

Na ten moment (i bilans po 2 meczach) to Inter wypada lepiej, ale oceniać zarówno Juventus jak i Inter możemy chyba najwcześniej w okolicy grudnia.

Oficjalnie: Felipe Melo w Interze 1 września 2015 | 12:49   

@Matt1 - miałem to samo. Jeden z najgorszych transferów w historii nowożytnego Juve :) Przyznam się jednak, że nie śledziłem jego występów w Turcji i nie jestem w stanie stwierdzić czy przestało mu odbijać... Może z wiekiem się trochę wyrobił. Niemniej jednak potencjał kreatywności pomocy Interu spadł... Wzrósł natomiast w ataku.

Oficjalnie: Hernanes w Juventusie 1 września 2015 | 12:42   

Hernanes może grać sporo w rotacji Juventusu ale wcale nie musi. Jedni twierdzą że bardziej się nadaje na pozycję treq inni że będzie zmiennikiem dla Marchisio... Dla Interu to bardzo dobry deal finansowo jak i pod względem ustawienia. To samo było z Shaquirim - nie widział go trener, nie pasował do koncepcji ale pieniądze za niego dało się odzyskać. Jeśli wszyscy w Juventusie będą zdrowi to rywalizacja o miejsce w 11 może z Hernanesa zrobić zawodnika robiącego różnicę, a może zepchnąć go w głębię turyńskiej ławki rezerwowych.

Pirelli jest hojne, ale najwięcej zarabia... Sassuolo 20 sierpnia 2015 | 21:13   

Może i nie odzwierciedlają ale pozycjonują rynek na czym skorzystać mogą inne kluby. Bo skoro Milan Juve czy Sassuolo tyle dostają to automatycznie pułap płacowy idzie do góry. Nie wiem ile w tym prawdy - ponoć ten rok może być ostatnim jeśli chodzi o współpracę na linii Inter-Pirelli.

Allofs: Nic się nie zmieniło 20 sierpnia 2015 | 21:09   

Pod 30stkę to może dlatego :) Forza SerieA !!

Allofs: Nic się nie zmieniło 20 sierpnia 2015 | 16:29   

Niemcy wiedzą, że Interowi zależy to pompują balonik. Teraz kluczowa sprawa jak bardzo zależy na Persiciu. Nie wiem jak przebiegały negocjacje ale może być też tak, że działacze Interu celowo przeciągają temat na ostatnią chwilę mercato. No i ostatnia sprawa - na czym zależy samemu Ivanowi. Jeśli na Internazionale, a Inter o tym wie, to faktycznie powinni niemców wyczekać :)

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama