Ranga: Pulcini A

LordGuziec

Użytkownik

Imię i nazwisko: Kamil
Data urodzenia: 27 lutego 1988
Wiek: 33 lat
Województwo: podkarpackie
Rejestracja: 1 listopada 2015
Ostatnie logowanie: 29 maja 2021 | 16:16
Informacje o sobie:

2183

Dni w serwisie

110

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Oficjalnie: Inter przedłużył umowę z Bastonim 28 maja 2021 | 23:17   

Huragan ty od urodzenia jesteś taki przykry? Weź może odejdź z Conte na znak protestu. Jest szansa?

GdS: Hakimi może zostać sprzedany 28 maja 2021 | 23:15   

Huragan bierz swoje widły i do roboty już widzę Cie w Mediolanie. 21 wiek a on kur jaskiniowiec jak złoto. Poczekaj ocenisz po sezonie. A transfery po okienku. A sorry czas trzeba było dać Conte innych na pal nabijamy.

Pożegnalny wpis Conte 28 maja 2021 | 00:29   

Ta jak podpisze z Realem to celowo robił kwas żeby dostać kasę i pójdzie do rywala. Ale huragan tego nie pojmuje Conte wygrał wpis do CV a teraz czas zarobić kasę jak zwykle.

Nieoficjalnie: Inzaghi trenerem Interu (akt.) 27 maja 2021 | 20:46   

Skąd kur wiesz ze o 2 klasy niżej? Jeszcze nawet jednego meczu i Interu nie poprowadził. A może przy lepszym składzie i szerszej ławce zrobi tyle samo a może więcej aniżeli Conte. Plus dla niego zna serie A wie jak tu się gra. W LM też sporo osiągnął jak ktoś pisał odpaść z Bayernem to nie wstyd mając piłkarzy jakich miał. Ale każdy się spuszcza że Conte. Inzaghi mając taki skład do dyspozycji nie będzie narzekał i gdakal o transfery. Ba pewnie wkomponuje kogoś za grosze.

Curva Nord: Zarząd ma nasze poparcie 27 maja 2021 | 20:40   

Fochy robił wcześniej. On dobrze wie że tego sezonu on by nie powtórzył a dlaczego? Bo każdy wie jak inter Conte gra. Jeśli przyjdzie Inzaghi za 5 mln to jestem happy a Conte może dostac soczystego kopa w dupe. Lazio grało nie najgorszy futbol z dużo mniejszym nakładem hajsu. Jestem bardzo na tak.

Curva Nord: Zarząd ma nasze poparcie 27 maja 2021 | 17:25   

Ehh huragan z mistrza się cieszę ale z gry nie do końca. Wszyscy mają problemy. A że Conte nas opuszcza to uważam za git informacje. Jedynie martwi mnie za co dostanie odprawę co najwyżej kopa na dupe. Jak zwykle po sukcesie Conte się pierdolec włącza.... Chyba nie widzi że wszystkie klubu szukaja oszczędności. Według mnie powinien grać tym co ma. Jak jest taki dobry to więcej wyciągniez tego co ma i powtórzy sukces. A więc podsumowując wreszcie go wyjeb...... Bye Bye nikt nie jest ponad klub zapomniałeś swoje słynne motto??? Cy to tylko działało jak Icardi siał ferment? No tak Conte wolno

Curva Nord: Zarząd ma nasze poparcie 27 maja 2021 | 16:05   

Jak zwykle huragan wie lepiej bo przecież rozmawia z Conte i Zhangiem. Człowieku ogarnij się. Zobaczysz jak szybko Conte znajdzie nowy klub za bardzo dobra kasę. To co ugralismi teraz to jest max Conte a w przyszłym sezonie JUDKI będą mocniejsze. No ale Ty wiesz lepiej aż dziw że nie zarządzasz tym klubem. Conte napewno też swoje do tego wszystkiego dorzucił nie darmo zawsze kończył swoje przygody w innych klubach w ten sam sposób. A chciałbym żeby przyszedł naprawdę dobry trener ktoś kogo się nie spodziewacie i wtedy huragan zamknie jape

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama