Ranga: Pulcini C

Mikitan

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 16 maja 2016
Ostatnie logowanie: 17 sierpnia 2021 | 12:20
Informacje o sobie:

2956

Dni w serwisie

27

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Inter pytał o Bellerina 28 czerwca 2021 | 17:32   

inter00 no nie wiem czy Dumfries jest taki młody (25 lat), zwłaszcza w porównaniu z zaledwie o rok starszym Bellerinem, ale rzeczywiście perspektywy ma aktualnie o wiele bardziej obiecujące, więc ofc zgadzam się, że to zdecydowanie lepsza opcja. Gość zaprezentował na turnieju zarówno umiejętności jak i formę fizyczną, za to Hiszpan kiedy akurat nie jest kontuzjowany to po prostu gra słabo. Trzeba jedynie liczyć na to, że nasi poczynią jakieś kroki w sprawie pozyskania go i będzie to dla niego jedna z ciekawszych ofert, bo na ich brak raczej nie będzie narzekał (edycja 2021.06.28 17:33 / Mikitan)

Zamieszanie wokół numeru Hakimiego 16 września 2020 | 00:47   

A mi się wydaje, że po prostu zdał sobie sprawę z ciężaru, jaki będzie na nim ciążył po przejęciu numeru jednej z klubowych legend - Yuto Nagatomo. Chce uniknąć porównań i bardzo słusznie.

Sabotażysta 7 lipca 2020 | 17:31   

Akurat od miejsca, które zajmie zespół, jest zależna kwota, jaką klub dostanie za sam awans do LM, więc autor mocno poleciał z tym, że top4 jest prawie pewne i nie ma znaczenia, czy to będzie 4. czy 2. pozycja.

Bellerin i Sarr wzmocnią obronę Interu? 12 czerwca 2020 | 23:57   

@Patryk7 , też wydawał mi się dobrym kandydatem, ale wątpię, że po tym nieudanym wypożyczeniu będzie miał ochotę wracać do Mediolanu. Wiadomo, to było już dość dawno, poprawiły się jego umiejętności, a w klubie już nie ma takiego bałaganu, ale coś czuję, że nie zależałoby mu na przejściu akurat do Interu. Już w sumie nie pamiętam, dlaczego tak słabo mu poszło. Niby nie dostał zbyt dużo zaufania, ale też nie pokazywał nic specjalnego i że może być lepszy jeśli się ogra. Najprawdopodobniej Portugalia to dla niego najlepsze miejsce.

Musso: Pogłoski o Interze mnie motywują 19 maja 2020 | 15:11   

Zaczyna mnie już trochę irytować fakt, że Inter tak się uparł na tego Musso. Nie odmawiam mu umiejętności, gość mógłby z powodzeniem zastąpić Samira, ale Drągowski ma zdecydowanie większy potencjał, a nawet nie słychać plotek o zainteresowaniu Polakiem. W dodatku moje zdanie podziela chyba większość Interistów udzielających się na forach. Podobno Milan rozważa jego kandydaturę w przypadku sprzedaży Donnarummy, co martwi tym bardziej. Jako zwykły kibic nie mam zbyt dużych kompetencji i sam nie powinienem traktować swojej oceny jako tej jedynej właściwej, ale naprawdę jestem bardziej niż pewien, że rodak jest w tym momencie najlepszą opcją.

Baresi: Ta koszulka to styl życia 10 lutego 2020 | 03:59   

Z racji, że obaj panowie noszą to samo nazwisko, zakładam, że są braćmi/kuzynami. Oznaczałoby to, że Regina na pewno nie jest siostrzenicą Franco.

Inter myśli o nowych wahadłach? 7 lutego 2020 | 00:33   

Kiedy jakiś czas temu zastanawiałem się nad prawdziwym wzmocnieniem tych pozycji to pomyślałem właśnie o tej dwójce. Do Cancelo można mieć zastrzeżenia chyba jedynie w kwestii mentalnej (choć oczywiście możemy jedynie gdybać, w czym tak naprawdę tkwi problem). Bardzo naciskał zarząd Juve na transfer, a teraz jakoś nie potrafi przekonać do siebie Guardioli, choć ostatnio zaczął grać trochę częściej. Wahadło może okazać się pozycją idealnie skrojoną pod niego, zwłaszcza że, delikatnie mówiąc, jego walory w grze ofensywnej przewyższają te w defensywnej (a i tak można spokojnie liczyć na to, że przy Conte poprawiłby się w tym aspekcie). (edycja 2020.02.07 00:35 / Mikitan)

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama