Dni w serwisie
Komentarzy
Zabójcza druga połowa! Inter - Lazio 3:0 21 grudnia 2016 | 23:48
Szkoda ze Gabigol zalicza epizody, widać że wszyscy kibice są spragnieni gracza który ma w sobie to coś.W końcu odpali i będzie robił różnice, Forza Inter!
Wypowiedzi po meczu z Genoą 12 grudnia 2016 | 15:52
Jeśli Gabigol jest gorszy od Palacio i Edera to oznacza że został skandalicznie przepłacony, aż się nie chce w ierzyc żeby był takim ogórkiem. 30 mln Just Like That?Nawet Krycha gra więcej mimo że jego gra kłuje w oczy a rywali do składu ma z europejskiego topu. W tym klubie brakuje ludzi charakterem, którzy mówią to co myślą.Forza Inter.
Eder zapewnia zwycięstwo nad Spartą 8 grudnia 2016 | 21:29
Gromkie Ole kibiców Interu dla piłkarzy Sparty?! Brawo My.
Inter poza Ligą Europy. Hapoel - Inter 3:2 24 listopada 2016 | 20:53
Pazza Inter! Na zawsze w moim sercu!
Inter poza Ligą Europy. Hapoel - Inter 3:2 24 listopada 2016 | 20:43
Druga połowa to stary dobry Inter... Carizzo mega niepewny, każdy strzał to zawał u kibiców, Mecz z Milanem zamydlił wszystkim oczy.
Kapitalny mecz i podział punktów. Milan- Inter 2:2 20 listopada 2016 | 22:43
Miranda, Suso zjadł Cie i wysrał... Efekt nowej miotły nie zadziałał nawet remis tego nie zmieni, brakuje gościa który robi różnicę i bierze ciężar gry na siebie, dużo podań wszerz boiska z których nic nie wynika przypomina mi to piłkę ręczną. Gol Candrevy ozdobą meczu. Forza Inter!
Syn Piolego w sztabie Interu 9 listopada 2016 | 23:00
Zaczyna się...
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych