Ostatnie logowanie: 15 kwietnia 2017 | 14:47

3

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Remis o smaku porażki 15 kwietnia 2017 | 14:48

Ogólnie mówiąc, Milan był lepszym zespołem, już sama sytuacjia Deulofeu w 2 minucie, potem kolejne 4, Interowi po prostu dopisało dziś szczęście, i to że obrona Milanu popełniała błędy, De Sciglio czy Zapata, potem druga połowa, zwalone szanse Bacci, kompletna pomyłka jak dla mnie, że on tam grał do końca, dawno bym go ściągną. No nic znowu podział punktów w derbach, teraz trzeba nastawić się na resztę meczów, i w nich punktować, aby powalczyć w Lidze Europy bo Liga Mistrzów to jeszcze nie teraz, i oczywiście chciałbym aby Milan jak i Inter wróciły na dawne tory i walczyli ze sobą w Lidzę Mistrzów jak za dawnych lat. Nic powodzenia panowie ;]

Remis o smaku porażki 15 kwietnia 2017 | 14:42

Sebastian Miakinik - i co Cię tak dziwi jak w Interze minutę czasu schodził Candreva, potem mieli wolny i trzymali długo piłkę a te dwie sytuacje były w tym doliczonym czasie, czyli 5 minut, więc nie dziwne że do tego dołożył 2 min więcej. (edycja 2017.04.15 14:43 / Rossoneri92)

Remis o smaku porażki 15 kwietnia 2017 | 14:36

Optymista - to teraz widzisz jak my fani Milanu czuliśmy się jak Inter zabrał nam 3 punkty w ostatnich minutach :]