Ranga: Gracz 1. drużyny

Oba

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 28 kwietnia 2019
Ostatnie logowanie: 5 lutego 2023 | 09:58
Informacje o sobie:

1380

Dni w serwisie

1169

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Następcy Onany i Handanovicia 3 lutego 2023 | 18:22   

Onana to jeszcze żadnemu golowi nie zawinił. No może z empoli mógł lepiej się spisać, ale tak poza tym to jest bardzo solidny i kilka strzałów ekstra też obronil.

Milan w depresji przed derbami 2 lutego 2023 | 13:53   

Bardzo ważny dla nas mecz. I w myśl zasady, że derby rządzą się swoimi prawami nie ma co opierać się na tym co było mecz, dwa czy trzy temu. My celujemy w spokojne bycie w czwórce i zdystansowanie Milanu, który ma ten sam cel na 5 pkt jest bardzo pożądane. Zwłaszcza, że juve, atalante i lazio mamy w tej rundzie u siebie więc liczę że będziemy vicemistrzem.

Lukaku poświęci pieniądze, by zostać w Interze 28 stycznia 2023 | 12:03   

Obniży o ile? Bo na dziś to powinien zarabiać tyle co Gagliardini bo taki sam pożytek z obu Panow.

PSG zaoferuje 15 milionów? 26 stycznia 2023 | 13:04   

@up nie ma czegoś takiego jak chory konsupcyjny świat. Człowiek z natury jest taki, że chce więcej. Przynajmniej zdecydowana większość. Dzieki temu jeździmy dziś samochodami i nosimy buty, a nie zapierdalamy pieszo i boso. Nie ma co na Skrinarze wieszać psów, klub brzydko wypychał go latem to raz, a dwa to obrońca światowej klasy, a za takiego uważam Skrinara w Interze nie ma perspektyw. Nie tylko materialnych, ale przede wszystkim sportowych. Z tego co gada agent wynika, że określili swoje wymagania ekonomiczne, a klub ich nie spełnił, więc nie wiem o co lament. Na dobrych warunkach może by nawet przedłużył.

Inter rozmawia z Kimpembe 26 stycznia 2023 | 12:59   

Napiszcie ile zarabia to będziemy wiedzieć, czy w ogóle można brać go pod uwage

Agent: Rozmawiamy z PSG i kilkoma innymi klubami 24 stycznia 2023 | 14:52   

Inter wypychał Skrinara wobec swojej sytuacji finansowej. Taka prawda i 90 procent winy leży po stronie klubu. Chyba już niektórzy zapomnieli jak latem Skrinar nie trenowal i nie grał w sparingach bo klub wsadził go na rynek. Pewnie przed poprzednim mercato Skrinar był gotowy przedłużyć kontrakt, ale wobec instrumentalnego potraktowania przez klub te ochotę stracił i wybiera ofertę lepsza ekonomicznie. Z gadki agenta wynika, że Skrinar określił swoje oczekiwania ekonomiczne, a klub tym wymogom nie sprostał i dostał odpowiedź już przed świętami. Ja jestem daleki od pretensji do Słowaka. Nie urodził się w Mediolanie, nie jest wychowankiem Interu i to Inter jako pierwszy potraktował go przedmiotowo. Mimo całego zamieszania Skrinar to na jesieni nasz najlepszy obrońca więc profesjonalizmu nie można mu odmówić. Także wyzywać go będą tylko półgłówki.

Inzaghi niedoceniany 23 stycznia 2023 | 08:59   

Ciężko być uważanym za top, jeżeli w gablocie nie ma żadnego scudetto. Niestety ale CI czy SCI to są pomniejsze puchary i one nie dają tytułu top. Co nie zmienia faktu, że Inzaghi to dzisiaj bardzo dobry trener, który fajnie pokonał jesienny kryzys i już w tym sezonie zrobił bardzo dużo dobrego. No ale za określeniem top muszą isc tytuły, a tego w tej chwili brakuje i w tym sezonie raczej wciąż bedzie brakować.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama