Ranga: Pulcini C

Demon17

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 5 czerwca 2019
Ostatnie logowanie: 27 lipca 2019 | 23:17
Informacje o sobie:

1129

Dni w serwisie

2

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Conte: Muszę pochwalić moich piłkarzy 27 lipca 2019 | 22:47   

Nie, no człowieku, ale zanim się coś wstawi, warto chyba zapoznać się z tym na spokojnie i upewnić się, że tekst ma sens. Podam szybkie dwa przykłady, bo naprawdę ciężko się to czyta - i to nie jest wina Conte, a osoby, która w ten sposób to przetłumaczyła.
1. - Będziemy grać w Champions League, czyli najwyższych europejskich rozgrywkach i wiemy że niebywałe trudności się wiążą z tymi rozgrywkami i jak wiele silnych zespołów tam gra i chce wygrać, ale wygrać może tylko jedna. - przeczytaj sobie to zdanie, bo jest ono kompletnie pozbawione ładu i składu. A, wystarczyło to rozdzielić na dwa osobne zdania i już zupełnie inaczej by to brzmiało.
2. 'Zaczęliśmy od hasła "zamknij się i pedałuj" i aktualnie oni są bardzo cicho i dzielnie pedałują, a to czyni mnie bardzo zadowolonym.' - a poniżej fragment ze strony inter.it, z której wywiad był tłumaczony (przynajmniej według tego, co jest napisane u dołu artykułu) :
Our basis was ‘head down and go’ and it really is the case that they’re keeping their heads down and working really hard. I can only be pleased with this. - gdzie tu jest cokolwiek o pedałowaniu?! Albo, że zawodnicy są bardzo cicho i pedałują?!

Rozumiem, że każdy ma swoje życie prywatne itp, ale wolałbym nic nie pisać, niż pisać takie bzdury..

GdS: Barella chce do Interu 5 czerwca 2019 | 16:04   

'Pozostałą część chce zapłacić w naturze - oferując swoich piłkarzy.' - wtf? Czy wy wiecie, co to znaczy zapłacić w naturze? Inter chce wysłać Wandę do Cagliari czy o co kaman? (edycja 2019.06.05 16:05 / Demon17)

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama