Ranga: Juniores Berretti

DonPietro

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 8 sierpnia 2019
Ostatnie logowanie: 24 września 2022 | 14:35
Informacje o sobie:

1144

Dni w serwisie

519

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Mkhitaryan ponownie od pierwszej minuty? 17 września 2022 | 10:38   

@inter00 o tym samym ostatnio myślałem. Zamiast szukać zastępstwa 1 do 1 to może lepiej by było ustawiustawić się trochę inaczej.

Kto za Hakana? Trzech kandydatów 16 września 2022 | 15:18   

Mnie od zawsze zastanawia fascynacja trenerów Gagliardinim. Spall i Conte też uważali, że to super piłkarz. Za tego drugiego grał nawet kosztem Eriksena. A reszta świata jak widzi jego grę to woli wycierać oczy papierem ściernym.

Pewna wiktoria Interu 13 września 2022 | 21:39   

Correa z asystą, pewny występ Acerbiego. Ogólnie spokojne rozegranie słabszego przeciwnika. Czekam teraz na lawinę komentarzy, gdzie co niektórzy przyznają się do błędu i pogratuluje trenerowi i zespołowi wygranej :)

Pewna wiktoria Interu 13 września 2022 | 18:23   

Ludzie to jest Victoria Pilzno. Tu wręcz trzeba zagrać rezerwowym składem. A jak będzie 0:0 to po to są zmiany żeby wszedł Lautaro. A poza jego brakiem i Acerbim w obronie, to ciężko skład nazwać rezerwowym.

Jeszcze nie zagrali ale pierd****** czas zacząć.

Brozovic i Handa uratowali wygraną z Torino 11 września 2022 | 11:06   

Ważne trzy punkt. Brawo dla zespołu. Wszyscy widze zdziwieni, że trener miał rację, a malkontenci z komentarzy.

Zastanawiałem się czemu, to tak słabo wygląda. A przynajmniej w odniesieniu do początku zeszłego sezonu. Mi wychodzi, że dużo słabiej gra pomoc. Wahadła bez formy, a środek mocno chimeryczny. Dalej krótka ławka i mamy klops. Trzeba cierpliwie czekać. Jest taki materiał ludzki, że to musi odpalić. Forza Inter.

Inzaghi: Nie zauważyłem kroku wstecz 8 września 2022 | 21:19   

banikowy oczywiście każdy widzi, że dobrze nie jest. Sam przeciez pisałem że nie rozumiem wystawiania DD czy braku Barelli. Jednak niektórzy widzę, że wreszcie mają używanie, bo mogą co post/artykuł robić z siebie geniuszy i czym dosadniej coś napisza. Jakoś po wygranych jest cisza. Ja już nie pisze tyle komentarzy nawet co kiedyś, bo mam wewnętrzne fuj wchodzić na sekcje komentarzy.

Wolę kibicować. Jeszcze niczego nie przegraliśmy, jeszcze nie jest tak że nas Lecce leję. A niektórzy tak właśnie piszą. I jak wygramy 5 najbliższych meczy, to będzie cisza.

Kończąc tak jak reszta liczę na szybką poprawę ale też wiem, że nikt tu drugich galacticos nie budował przed sezonem.

Inzaghi: Nie zauważyłem kroku wstecz 8 września 2022 | 11:41   

Człowiek ma coraz większe obaw. Momenty dekoncentracji, brak sił na 90 min, niezrozumiale decyzję trenera. Onana, to się chyba rzucił więcej razy w tym meczu niż Handa od początku sezonu, a wyprowadzenie piłka klasa. DD walczy i zostawia serce na boisku ale wiemy że on już nie nadaje się na granie w LM z najlepszymi. Barella odpoczywa z Bayernem. Po co w takim wypadku grał z Cremonese czy Lecce.

Ja tam kibicuje dalej. Chyba w przeciwności co do niektórych tutaj, którzy chyba tylko chcą trollować i ulewać żółci. Muszą w końcu odpalić, bo nie ma innej opcji.

Co do LM, to po wylosowaniu grupy wiedziałem, że pkt to z Barceloną i Victorią. Tam można zdobyć te magiczne 10 pkt do wyjścia z grupy. Jak się nie uda, to będę kibicował żeby wygrać LE. Nie ma co popadać w skrajności. Jak dla kogoś ważne są zwycięskie drużyny, to zachęcam przenieść atenecje na psg czy City.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama