Ranga: Primavera

master

Użytkownik

Imię i nazwisko: Adrian
Data urodzenia: 11 sierpnia 1986
Wiek: 36 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 12 maja 2012
Ostatnie logowanie: 6 lipca 2022 | 22:42
Informacje o sobie:

3709

Dni w serwisie

822

Komentarzy

Ostatnie komentarze

PSG zwiększa ofertę za Skriniara. Bremer czeka 5 lipca 2022 | 16:52   

Problem z Hakimim czy Romelu był inny, oni nie byli przywiązani do barw i bardzo szybko podjęli decyzję o odejściu tu jest inaczej...

Jutro testy medyczne Bellanovy 3 lipca 2022 | 19:53   

Popatrzyłem sobie na kompilacje i wygląda ciekawie, szczególnie na wahadle może dawać więcej niż się po nim spodziewałem. Dumfries jest trochę drewniany, ale ma mental natomiast jeżeli byśmy mogli go opchnąć za nie wiem 40-50 mln to chyba warto i coś z tego zbudować.

Andre Onana zawodnikiem Interu! 2 lipca 2022 | 09:03   

Pamiętam jak pojawiał się w bramce Toldo to potrafił cuda wyczyniać, później z wiekiem coraz słabiej ale wciąż miał te fenomenalne interwencje chociażby z Valencią do tego jak miotał di Baggio :).
Później przyszedł Julio Cesar, trochę kręciłem nosem z początku bo przecież Toldo dawał radę, ale co ten Julio zaczął wprawiać w bramce, poezja i szczęka w podłodze. No i na niego też przyszedł czas i tych fenomenalnych interwencji było coraz mniej, coraz więcej było błędów i przyszedł czas rozstania.
Handa wydawał się dobrym wyborem i tak też się prezentował, to był najsłabszy Inter od dekady albo dwóch, ale bramkarz był klasowy i te fantastyczne parady np z Torino kilka lat wstecz, ostoja zespołu i zasłużony kapitan. No i tu również nastała słabsza seria, może bez spektakularnych pomyłek ale też bez fenomenalnych interwencji.
Ze wszystkich wyżej wspomnianych, Onana wydaje się być najsłabszy mimo że jego kariera wydaje się być interesującą to mimo wszystko mam mieszane uczucia do jego osoby, do tego czy wejdzie w buty Toldone, Julione czy Batmanovicia...?Progi wydają się być naprawdę wysokie oby się nie okazały za wysokie.

Powodzenie nanana Onana

Sentymentalny wpis Icardiego 1 lipca 2022 | 12:19   

Moim zdaniem Wanda zrobiła swoje, ale on nie był bez winy i nie rozumiem tego wzdychania. Dla mnie nie ma miejsca dla tego piłkarza w Interze za dogadywanie się z Paraticim czy jak mu tam jako kapitan Interu. Z jednej strony sprzedawanie Lautaro za paczkę gruszek z drugiej strony lament za Icardim

Lukaku: To jak powrót do domu 30 czerwca 2022 | 11:38   

Nie no co się spinać, poszedł, wrócił. Wiadomo że nie powinien być stawiany ponad innych zawodników, którzy są w zespole od lat. Ile w tym prawdy dot. Kibicowania Chelsea nie wiem pewnie nie za wiele pytanie tylko czy nas nie zostawi znowu za rok.

Dodatkowo miejsce w składzie powinien wywalczyć a nie dostać za szlachetny powrót z krucjaty brytyjskiej.

Lautaro Piłkarzem Sezonu 30 czerwca 2022 | 00:04   

Lautaro jest piątym graczem ze strzelonymi ponad 20 bramkami w sezonie ligowym !poniżej 25 roku życia! Eto'o, Milito, Ibra, Vieri, Ronaldo to tylko z ostatnich lat, na pewno jeszcze Icardi skończył z +20 bramkami w lidze już nawet nie wracam wstecz do gwiazd z lat 60 czy jeszcze wcześniej, pewnie było mniej spotkań ale GMeazza też pewnie 20+ strzelił.

Lautaro Piłkarzem Sezonu 29 czerwca 2022 | 19:18   

no właśnie nie jest problemem moja skrajność, bo przeważnie go bronię a nie wychwalam niezależnie od meczu, problemem w mojej ocenie jest skrajność wielu kibiców, którzy nie doceniają jak gra dobrze i tylko czekają na gorszy moment, żeby tylko wskazać oczywistego w ich ocenie winnego.
Potrafię powiedzieć, że ktoś zagrał słaby mecz jak taki zagrał, potrafię powiedzieć, że ktoś zagrał dobry mecz, ale nie rozumiem jak zespół zagra wielkie zero i dostanie np. 0-2 z Sass i winny jest Lautaro bo miał jedną okazję, nie ma winy Hakana za stratę piłki na kontrę, nie ma winy Handanovicia, że piłka z 15 metrów przelatuje pod nim w miejscu w którym stał, nie ma winy Perisicia łamiącego linię spalonego i podnoszącego ręce do góry zamiast wywierać presję na Scamacce... winny jest Lautaro...

Popatrzyłem znowu na statystki Lautaro z poprzedniego tak okropnego wg. Was sezonu (fotmob):
- piłkarz nr 2 w lidze pod względem bramek na 90 minut - gdyby go Inzaghi nie zdejmował tak często tylko Dżeko pewnie byłoby lepiej, wynik Lautaro 0,82, pierwszy Immobile 0,89, trzeci Vlahović 0,74
- 7 miejsce pod względem odbiorów w final 3rd/90 minut (1,3 odbiorów na 90 miunut),
Odnośnie tych zmarnowanych okazji również top, nr 1 Big chances missed tj. 21 Lautaro, drugi Abraham 19, trzeci Ciro 16 no i potężny Dżeko nr 4 - 14 zmarnowanych okazji.
Oczekiwane bramki /90 minut nr 1 Lautaro 0,86, nr 2 Zapata 0,79, nr 3 Immobile 0,77.
Oczekiwane bramki nr 1 Ciro 23,1 (strzelone 27 w tym 7 z karnych), nr 2 Lautaro 21,9 (strzelone 21 w tym 3 z karnych), nr 3 Vlahović 19,2 (strzelone 24 w tym 5 z karnych)...

ale to i tak nie ma znaczenia jak rok temu kiedy przytaczałem statystyki - kibice ogólnie doceniają jak wskazuje artykuł, kibice w Polsce jednak mają swoje lepsze zdanie. To wciąż piłkarz, który ma 24...

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama