Ranga: Talent z Primavery

master

Użytkownik

Imię i nazwisko: Adrian
Data urodzenia: 11 sierpnia 1986
Wiek: 37 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 12 maja 2012
Ostatnie logowanie: 4 lutego 2023 | 23:38
Informacje o sobie:

3923

Dni w serwisie

878

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Milan w depresji przed derbami 2 lutego 2023 | 14:44   

No cóż, depresja depresją, a jak wygrają to będą na +1 w stosunku do nas.

Musi być 150% skupienia na ten mecz, pamiętajmy że oni mieli wolne a my tłukliśmy się z Atalantą.

Zgoda w 100% że trzeba ich dobić bo oni jednym zwycięstwem wyjdą z depresji a my po średnio oddanym styczniu że wskazaniem na plus wpadniemy w dołek przed ligą mistrzów

Skriniar straci opaskę? Lautaro czy Barella? 1 lutego 2023 | 13:10   

Nie wiem czy Brozo nie zostanie najstarszy i największy stażem, do tego chyba już biegał z opaska sporadycznie. Pożyjemy zobaczymy, ja jestem za Lautaro i żeby to nie była opaska na podbicie ceny.... Bo to zawsze się się kończy.

Jose Mourinho kończy 60 lat 26 stycznia 2023 | 11:34   

zgoda Rahi, ale obecnie to Roma jest chyba bardziej stabilna od Interu...

Inter 0-1 Empoli (skrót meczu) 24 stycznia 2023 | 12:57   

Z naszych to wracał tylko Hakan, z resztą we wcześniejszej akcji to samo, Barella, Miki, Di Marco człapali. Bastoniego nawet nie było widać na powtórce. Gosens fajnie walczył w defensywie po wejściu i z przodu coś próbował. Słaby to mecz dlatego wtedy ważne żeby trafić na 1-0 jak np z Hellasem.
Graliśmy w 10 potrafiliśmy wrócić i bronić 5-3-1 a parę minut później mamy dwie szybkie kontry..., Jak jeden punkt śmierdział to nie ma żadnego

Juventus ukarany ujemnymi punktami 21 stycznia 2023 | 10:12   

Tak myślałem, że kara będzie nijaka, nie mają jaj żeby zrobić generalne porządki i nauczyć Włochów że nie ma miejsca na oszustwa, ale jak klub ogłosi że nie ma kasy na licencję to od razu serie D wita, ale jak klub notowany na giełdzie robi machloje to -15pkt, zawieszenie osób których już tam nie ma i pewnie po odwołaniu zostanie -6/-7 punktów i walka o 4 miejsce.

Lautaro wchodzi do historii Interu 19 stycznia 2023 | 20:59   

Niezmiernie utalentowany, dopiero drugi rok jest wiodącym napastnikiem i trzeci rok w wyjściowej jedenastce a nie zmiennikiem. To że ma w gablocie wszystkie najważniejsze trofea z wyjątkiem ligi mistrzów nie jest przypadkiem.

Plan minimum wykonany. Inter ogrywa Hellas 16 stycznia 2023 | 09:49   

Oczy bolą jak czytam - rozumiem to miał być drugi Messi / Ronaldo, nie jest więc należy postawić na nim krzyżyk i szukać młodego Mbappe. Nic już tego nie zmieni i nie będzie pochwał za poświęcenie, bramki walkę itp. itd. tylko sprzdaż za 40 mln o ile zajedzie się ślepy, który da za niego takie pieniądze.
Odnośnie liczb to zawsze bramki będą rozłożone pomiędzy dwóch napastników i w parze z Lautaro to Dżeko i Lukaku mają łatwiej, że nie pressują tylko czekają, aż dostaną jedno dobre podanie raz na 10-15 minut z czego mogą skorzystać (o ile przyjmą piłkę :) ), to oni są wysuniętym napastnikiem do wykańczania okazji, Lautaro natomiast jest tym rozgrywająco pressującym, który traci dużo więcej energii z tego powodu. Tego nikt nie widzi albo nie chce, tylko jest lakoniczne, że zaangażowania nie można mu odebrać. To nie zaangażowanie tylko element gry nazywanej piłka nożna. Kolejny raz Lautaro jest wyceniany na najdroższego zawodnika Serie A, znowu przeskoczył kolejnego gogusia jakim jest Vlahović (źródło: CIES). Oczy trzeba otworzyć a nie tylko krytykować bo oczekiwania były na 50 bramek w sezonie jak za czasów Ronaldo czy Messiego... (edycja 2023.01.16 09:55 / master)

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama