Dni w serwisie
Komentarzy
Romano: Inter zmieni cele transferowe, ale szykuje 4–5 wzmocnień 27 czerwca 2026 | 20:31
Palestra, 60 mln, sorry ale za duzo za goscia po 1 udanym sezonie i tu Atalanta po cichu gadala z Chelsea, w mojej opinii.
Jones, sorry 40 baniek za rezerwowego z rocznym kontraktem, mialo byc 25 - 30 nagle 40.
Paz - Como mialo pierszenstwo i tyle, co zrobisz jak nic nie zrobisz.
Solet, ma powtarzajace sie problemy zdrowotne, szpital w Interze juz byl, wystarczy.
Niestety okno dlugie i realia finansowe sa jakie sa. Niestety FFP jakos MC, Chelsea, PSG itp... nie dotyczy.
Ja mam nadzieje na Manciniego ale Roma go tak latwo nie odda. Nikt we Włoszech nie chce nas wzmocnic choc ciagniemy Serie A w Europie.
Pozdro
Chivu w siedzibie Interu: odnowienie kontraktu i cztery transfery na stole 15 czerwca 2026 | 12:17
Jesli pozyskamy tych 4 zawodnikow a dodatkowo Asllaniego, Pavarda oraz Fratessiwgo wytransferujemy z pozostawieniem Stankovica to naprawde bedzie to krok w przod.
Ps. Mam nadzieje, ze nabytki z poprzedniego okna zaxzna idgrywac wieksza role w zespole. Forza Inter!
Infantino żartuje z Italii: myślimy o poszerzeniu MŚ, może wtedy Włosi awansują 14 czerwca 2026 | 14:52
Jak ja tego lysego ch...uja nie cierpie, brak skali.
Atalanta twardo stawia warunki za Palestrę: Inter musi zapłacić 60 mln 11 czerwca 2026 | 14:39
Nawet City powiedzialo, ze cena to kosmos, czas na opcje B, sorry z Atalanta wcale nie nalezy siadac do stolu bo oni nawet nie ukrywaja, ze nie chca go oddawac przeciwnikowi z Serie A. Zreszta kto teraz gra w Atletico, za ile byl transfer 40 mln, my dawalismy 10 wiecej plus bonusy. Tym bardzien oddanie im Zalewskiego bylo nieporozumieniem, zrobilismy im przysluge a oni juz tacy elastyczni nie sa.
Inter i Udinese dogadują się w sprawie Soleta - rozbieżności w kwocie 10 czerwca 2026 | 11:51
Curtis Jones wydaje sie byc po slowie z Interem ale Liverpool zada 30 plus bonusy, my obawiam sie, ze wyciagniemy przy okazji Soleta tez Atte z Udinese, dodamy kogos od nas itd...
Ps. Zas Francuz u nas sie szybko zaaklimatyzuje. Na Palestre oraz Jonesa jakos juz trace nadzieje. Zobaczymy
Ausilio odsłania kulisy: rynek, Dumfries, Lukaku, Balotelli i narodziny dzisiejszego Interu 10 czerwca 2026 | 11:48
Fakt, bez Lautaro to bylo marnie, trafnie, dzieki
Ps. Niebiesko czarny Krol strzelcow :-)
Ausilio odsłania kulisy: rynek, Dumfries, Lukaku, Balotelli i narodziny dzisiejszego Interu 9 czerwca 2026 | 18:00
Ps. Troche mi go żal bo:
Oaktree często mówi o Lidze Mistrzów, ale jednocześnie nie wydaje się skłonne do autoryzowania wydatków przekraczających 20-25 mln euro na jednego zawodnika.
Tak na wielu a w tym oknie na rozowy z Liverpoolem oraz na na Palestrę potrzeba niestety 80 mln euro razem. Tak tez bedzie Solet i Atta z Udine, dodamy jeszcze kogos na skrzydlo z balkanow lub za darmo, super okazja i znow bedxie zdziwienie, ze na 3 fronty to lawka krotka a CL wymaga jakosci. Ten sezon to geniusz Dimarco, odrodzenie Hakana, eksplozja Zielinskiego oraz a moze przede wszystkim koszmarne wpadki Milanu, Juventusu oraz zadyszka Romy.
Pociesza mnie fakt, ze wiekszosc skladu zostala w domu i nie bedzie zajechana po MŚ.
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych